منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷                                 ساعت:  ۲:۲۰ ب.ظ      
امام جمعه شهرری:

حرکت سخیفانه آمریکا، نابودی اسرائیل را جلو انداخت

امام جمعه شهرری گفت: حرکت سخیفانه آمریکا باعث شد تا نابودی اسرائیل جلو بیفتد و زودتر از ۲۰سال از بین بروند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با حضور مردم مومن ری در مصلی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد، ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: تقوا کلید سعادت بشر است.

وی در خصوص زلزله غرب کشور بیان کرد: مساله زلزله هنوز در راس امور کشور است و مردم و مسؤولان باید در کمک رسانی تسریع کنند زیرا سردی آب و هوای آن منطقه خطرات جدی برای مردم آسیب دیده دارد.

امام جمعه شهرری با تبریک روز دانشجو افزود:  استکبار ستیزی شهدای ۱۶ آذر نباید فراموش شود این دانشجویان در سال ۱۳۳۲ در مقابل آمریکا ایستادند و کوتاه نیامدند. دانشجویان امروز نیز باید روحیه استکبارستیزی داشته باشند.

شاهچراغی با بیان اینکه محیط دانشگاه باید محیط انسان ساز باشد،  ادامه داد: دانشجویان باید با تحصیل علومی که به نفع جامعه است، در راستای پیشرفت کشور گام بردارند و محیط دانشگاه نیز باید محل سازندگی فکری و ایمانی باشد.

وی با اشاره به درگذشت شاعر آیینی و اهل بیتی در هفته گذشته گفت: مرحوم چایچیان دلسوخته و عاشق اهل بیت علیهم السلام بود وی با آیت الله امینی انس عجیبی داشت اگر کسی یک بیت برای اهل بیت بسراید خداوند یک خانه به او در بهشت عطا می کند.

امام جمعه شهرری با اشاره به سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا بیان کرد: حرکت مذبوحانه آمریکا در پایتخت قرار دادن از تلاویو به بیت المقدس موجب انزجار و ناراحتی مسلمانان شد و همه دنیا در برابر این اقدام ایستادند.

شاهچراغی با بیان اینکه ترامپ از نظر فکری و اعتقادی مریض است گفت: اسرائیل سرزمین و کشوری ندارد که پایتخت داشته باشد رژیم صهیونیستی غاصب است جایگاه ندارد به قول سید حسن نصرالله او طویله ندارد چه برسد به پایتخت.

وی ادامه داد: این حرکت بی تردید نابودی آنها را سریعتر خواهد کرد حضرت اقا گفند ۲۰ سال دیگر چیزی از اسرائیل باقی نمی ماند اما با این حرکت زودتر از صفحه روزگار برداشته می شود. جهان اسلام باید اقدام عملی داشته باشد و برای همیشه این غده سرطانی را از منطقه حذف کنند یقینا جبهه مقاومت و فلسطینی ها ساکت نمی شینیند.

امام جمعه شهرری با بیان اینکه علی عبدالله ۳۳ سال به مردم یمن ظلم کرد، تصریح کرد: در ابتدا گفت من با انصارالله خواهم بود اما مهره عربستان و عمارات بود. یمن ذخایری دارد که بسیار ثروتمند است مردم یمن روی طلا نشته اند اما فقیرند برای همین عربستان می خواهد یمن را به دست بیاورد یمن به اندازه همه خاورمیانه نفت و معدن دارد.

شاهچراغی اظهار داشت: در طی ماههای اخیر چهار فتنه بارزانی، داعش، سعد حریری و علی عبدالله باطل شد. پیروزی جبهه مقاومت به خاطر صبر و مقاومت است. موشکهای حزب الله باید ادامه یابد تا اسرائیل نابود شود.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.