منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶                                 ساعت:  ۸:۴۱ ب.ظ      

حرم حضرت عبدالعظیم با پرچم بارگاه رضوی عطرآگین شد+ تصاویر

همزمان با دهه کرامت، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) عطرآگین شد.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، به مناسبت ولادت حضرت امام رضا(ع) و همزمان با ایام دهه کرامت، خادمان حرم رضوی به همراه پرچم بارگاه ثامن الحجج در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) حضور یافتند.

خادمان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با اسپند و گلاب از پرچم متبرک حرم رضوی استقبال کرده و با ذکر رضا رضا آن را تا آستان سیدالکریم همراهی کردند.

جعفر رئیسیان‌زاده مسئول حمل پرچم رضوی در حاشیه این آیین گفت: همه ساله در دهه کرامت برنامه زیر سایه خورشید توسط موسسه جوانان آستان قدس برگزار می‌شود و امسال نیز این برنامه در ۷۰۰ شهر و ۳۴ کشور دنیا در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی این برنامه انتقال پیام مهربانی و تبیین سبک زندگی رضوی است، افزود: کاروان رضوی به همراه تعدادی از خادمان بارگاه امام رضا(ع) که شامل سخنران، مداح و تعدادی خادم است، با حضور در شهرهای مختلف این برنامه را برگزار می‌کنند.

رئیسیان‌زاده با بیان اینکه ترویج نشاط مومنانه از دیگر اهداف این طرح است، گفت: این آیین معنوی از روز دوشنبه با حضور کاروان حامل پرچم رضوی در تهران آغاز شده و تا پایان دهه کرامت ادامه خواهد یافت و این کاروان در روستا‌ها و شهرهای استان تهران و در اماکن عمومی و مردمی مانند بیمارستان‌ها، آسایشگاه‌ها، ندامتگاه‌ها، پادگان‌ها، بقاع متبرکه و امامزادگان حضور می‌یابد.


انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.