منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸                                 ساعت:  ۵:۲۱ ب.ظ      

جهانبخش به دیدار کودک مورد علاقه‌اش رفت

پس از پیگیری‌های رسانه‌ای و انتشار مستندی از محل زندگی این فرشته دوست‌داشتنی، روز گذشته علیرضا جهانبخش به دیدار این کودک در کوره‌های آجرپزی محمودآباد شهرری رفت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به نقل از  تهران نیوز ، در میان هیاهوی جام جهانی بود که علیرضا جهانبخش، عکسی از یک پسر در منطقه‌ای محروم را منتشر و خواهان پیدا کردن «این فرشته دوست داشتنی» شد‌.

استوری اینستاگرام جهانبخش به سرعت باد در فضای مجازی دست به دست و حتی عکس‌‌های بیشتری هم از این «فرشته دوست داشتنی» منتشر شد؛ تا آن جایی محدوده محل زندگی وی نیز مشخص شد اما اطلاعات بیشتری دست کاربران فضای مجازی را نگرفت.

خبرنگاران شبکه خبری تهران نیوز برای آگاهی مخاطبان علی‌رغم این‌که اطلاعات دقیقی در این ارتباط در دست نبود به سراغ وی رفتند تا گزارشی از او و وضعیت زندگانی‌اش تهیه کنند که خوشبختانه نشانی خانه «این فرشته دوست داشتنی» را پیدا کردند.

«متین»؛ نام شخصیت اول ماجراست که در کوره‌های آجرپزی محمودآباد زندگی می‌کند. متین شش سال دارد و مادرش می‌گوید که آن عکس ماندگار را حدوداً دو هفته قبل انداخته است.

وقتی با پدر وی گفت‌وگو می‌کنیم، حتی جهانبخش را هم نمی‌شناسد و می‌گوید که «شنیده بودم که یک بنده خدا اطلاعات پسرم را خواسته است.» آن‌چه در این مستند مشاهده می‌کنید، روایتی از زندگی «متین» شش ساله است که به تصویر کشیده است که در ادامه آن را با هم می‌بینیم:

سرانجام پس از پیگیری‌های تهران نیوز و انتشار مستندی از زندگی متین، کودک مورد علاقه علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ارزنده تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته به روستای محمودآباد شهرری رفت و پیراهن و توپ فوتبالی را به این فرشته دوست داشتنی هدیه کرد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.