منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲                                 ساعت:  ۱:۳۸ ب.ظ      

جلوه‌هایی از راهپیمایی پر شکوه ۲۲ بهمن در شهرری+فیلم

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان ری در حال برگزاری است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن؛ از ساعاتی پیش با حضور مردم همیشه در صحنه و بصیر ایران اسلامی صبح امروز به‌صورت همزمان در بیش از یک‌هزار شهر، شهرستان و بیش از ۱۰ هزار روستا در سراسر کشور از ساعت ۹:۰۰ صبح آغاز شد.

در تهران از صبح امروز مردم از خیابان فدائیان اسلام راهپیمایی خود را آغاز کرده‌اند و لحظه به لحظه بر سیل جمعیت افزوده می‌شود.

آحاد مختلف ملت ایران در چله انقلاب همچون سال‌های گذشته با حضور میلیونی خود در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن اتحاد، انسجام و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان کشاندند. مردم ولایت‌مدار و انقلابی تهران بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن عشق و ارادت خود را نسبت به انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

امروز همۀ دنیا شاهد خواهند بود که تمامی شهرها و روستاهای کشور، مردم ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هر دین، قوم و نژادی همه یکصدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.

مردم شهرستان ری از مسیرهای تعیین شده با شعارهای خود و با در دست داشتن پلاکاردهایی حاوی تصاویر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در یک نظم و شکوه خاصی در حال حرکت به سمت میدان آزادی هستند.

http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.