منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲                                 ساعت:  ۸:۲۲ ق.ظ      
"فرهاد افشار" به جمع مدیریت شهری منطقه 20 پیوست/

جلسه تکریم و معارفه شهرداران سابق و جدید منطقه ۲۰ برگزار شد

فرهاد افشار شهردار جدید منطقه ۲۰ با حضور معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران، روسای ادارات و فعالان اجتماعی شهرری معارفه و از خدمات ۳۰ ماهه سید احمد صفوی قدردانی شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سید احمد صفوی شهردار سابق این منطقه در جلسه تکریم و معارفه شهردار جدید ضمن قدردانی از محمد باقر قالیباف که با حسن نیت ، توفیق خدمت به مردم شریف شهرری را نصیب وی کرده است، گفت: از سال گذشته و ابتدای تغییر مدیریت شهری برای جابه جایی و تغییر اعلام آمادگی کرده بودم تا موجب آزردگی خاطر کسانی که به دنبال تغییر بودند، فراهم نشود ولی این امر به امروز رسید. صفوی خدمت به منطقه ای که مزین به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امامزادگان واجب التکریم است را سعادت بزرگی برشمرد و افزود: اهالی خرد و فرهنگ و سیاست می دانند که یکی از سنت های تغییر ناپذیر الهی در زندگی بشر دگرگونی و تغییر است و آنچه در ظرف دنیا وجود دارد برای احدی ماندگار نیست.

 

مسئولیت ها اگر ماندنی بود به ما نمی رسید

وی ادامه داد: خالق هستی ایام را در میان مردم به گردش در می آورد و هر روز یکی را در مسند امری قرار می دهد تا سنت ابتلاء و امتحانش را جاری سازد و میدان را برای ظهور و بروز قابلیت ها و استعدادها فراهم کند. صفوی با تاسی به روایتی از امیرمومنان حضرت علی(ع) گفت: اگر ماندنی بود به ما نمی رسید. وی با اشاره به اینکه دو رویکرد برای قدرت و مسئولیت وجود دارد، افزود: یکی بحث مسئولیت پذیری و امانتداری و دیگر نگاه برتری جویانه و منفعت طلبانه به مسئولیت است، خوشا به حال آنانکه که مسئولیت را امانت و فرصتی برای خدمت به خلق خدا که بدون شک رضایت پروردگار را در پی دارد، تعبیر و به تحقق آن همت می گمارند.

خدمت رسانی به مردم مهمترین دغدغه در مدت خدمت

صفوی ادامه داد: فرزندان صدیق انقلاب می دانند که حرکت انقلاب به سوی تحقق آمال خود تنها از مسیر عدالت، اقتدار و عقلانیت می گذرد و هر گونه افراطی گری و غوغا سالاری، فرصت طلبی از هر پدیده اجتماعی و سیاسی که این حرکت را دچار خدشه کند پذیرفتنی نیست. وی یادآور شد: در این مدت که توفیق حضور و خدمت رسانی به شهروندان منطقه ۲۰ را داشتم با توجه به موضوعات خاص همچون تغییرات اجتماعی، سیاسی و مدیریتی در مدیریت شهری، تلاش شد با تکیه بر اعتقادات دینی و انقلابی و درک موقعیت، حساسیت و اهمیت شهرری و توجه به ظرفیت ها و تعامل منطقی و اصولی با نهادها، سازمانها و انجمن های مردم نهاد، رسانه ها، شخصیت ها و شهروندان با پرهیز از مجادلات بی ثمر از هیچ کوششی برای خدمت به مردم فروگذاری نشد. شهردار سابق منطقه ۲۰ از حمایت های ویژه محمدعلی نجفی و حسن رباطی؛ مدیران سابق شهرداری تهران و همیاری فرمانداری ویژه شهرری، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، ائمه جماعات مساجد، ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی، تشکل های مردم نهاد، شورایاران، اصحاب رسانه و شهروندان قدردانی کرد و از مردم متدین و شریف شهرری حلالیت طلبید.

احیاء گردشگری مذهبی در منطقه ۲۰ در دستور کار مدیریت شهری

شاپور رستمی معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران گفت: ظرفیت های منطقه ۲۰ نشان از هویت دیرینه این منطقه دارد و با استفاده از این ظرفیت های خدادادی در مردم نشاط و امید ایجاد کنیم. رستمی افزود: تعامل سید احمد صفوی با فرمانداری شهرری، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ادارات و تشکل های مردم نهاد ستودنی است و امیدواریم این رویه وحدت نظر با حضور شهردار جدید منطقه بیش از پیش ادامه یابد. وی بر تلاش و جدیت در حوزه خدمات شهری و نگهداشت شهر، ایجاد همدلی و وفاق در جهت رشد و پیشرفت منطقه، حرکت به سمت شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر و استفاده از ظرفیت گردشگری تاریخی و مذهبی تاکید کرد.

فرهاد افشار سکان دار مدیریت شهری منطقه ۲۰ شد

فرهاد افشار شهردار جدید منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه برای بار دوم توفیق خدمت به مردم متدین شهرری نصیب وی شده است، گفت: حضور به جای احمد صفوی با کارنامه خدمتی و سابقه درخشان بسیار دشوار است و در این راه نیازمند دعا و کمک تک تک شما عزیزان هستم. افشار با اشاره به اینکه مدیریت همراه با ارزش ها مهمترین تکلیفی است که بر عهده من گذاشته شده است، افزود: ارزش هایی که به عنوان تکلیف برعهده دارم شامل سلامت، صداقت و امانتداری، تخصص و تدوین برنامه قابل اجرا است. شهردار جدید منطقه ۲۰ ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش برای سید احمد صفوی، شهردار سابق منطقه ۲۰ افزود: امیدوارم با تعامل و همیاری نهادها، ادارات، معتمدان شهرری بتوانم در تحقق خواسته های به حق مردم شهرری و چشم انداز مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر امیدوار کردن مردم به نظام و افزایش حس تعلق مردم به شهر گام های موثر بردارم. سیدناصرموسوی معاون عمرانی فرماندار ویژه شهرری، مهدی اصلانی مسئول امور مساجد شهرری و نماینده حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری، حجت الاسلام و المسلمین سید صالح یاسینی امام جمعه خاورشهر، اسماعیل شامحمدی فعال سیاسی، نادر فلاح فرد رئیس هیئت فوتبال شهرری، مسعود امان الهی دبیر دبیران شورایاران و حجت الاسلام و المسلمین معبودی نماینده پرسنل شهرداری منطقه ۲۰ از افرادی بودند که در این جلسه با ایراد سخنرانی از خدمات ارزشمند و ارزنده و اخلاق مداری سید احمد صفوی شهردار سابق منطقه ۲۰ قدردانی کردند. جلسه تکریم و معارفه شهرداران سابق و جدید منطقه ۲۰ با حضور معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران، مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ ، معاون عمرانی فرماندار ویژه شهرری، نماینده تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و مدیران ادارات، نهادها و ارگان های شهرری و تعدادی از نخبگان و فعالان اجتماعی، سیاسی، ورزشی و فرهنگی شهرری در سالن شهید تهرانی مقدم ساختمان مرکزی شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد. مدیر عامل سازمان پارک های شهر اراک، رئیس اداره فضای سبز مناطق ۲ و۸ ، رئیس اداره بازرسی فرمانداری شهرستان ری، بخشدار کهریزک، مشاور فرماندار و دبیر شورای اداری فرمانداری ری، قائم مقام و معاون خدمات شهری منطقه ۸ ، معاون امور شهری منطقه ۱۲، مشاور طرح های شهری شهردار منطقه ۱۲ و مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بخشی از سوابق اجرایی فرهاد افشار است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.