منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴                                 ساعت:  ۹:۵۸ ب.ظ      
با یادی از حبیب الله چایچیان؛

جشن میلاد پیامبر اسلام و امام صادق(ع) در دفتر آیت الله العظمی فیاض برگزار شد

جشن میلاد رسول اعظم، حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت در دفتر آیت الله العظمی فیاض در تهران برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، جشن میلاد رسول اعظم، حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت در دفتر آیت الله العظمی فیاض در تهران برگزار شد.

در این مراسم، ذاکرین برجسته کشور؛ حاج احمد چینی، برادر عرب سرخی و حاج ناصر کاظمی در وصف پیامبر اعظم و شیخ الائمه، مرثیه سرایی کردند.

در این مراسم در دفتر حضرت آیت الله العظمی فیاض، نمایندگان مراجع معظم تقلید، علما، طلاب و همچنین سایر اقشار مردم حضور داشتند که از جمله می توان به این شخصیت های علمی و حوزوی اشاره کرد؛ آیت الله محمدرضا اشرفی شاهرودی و حجج اسلام والمسلمین حسین خطاط، سیدحبیب الله حسینی میانجی، حیدر فهد، شفیعی، سیدمحمد موسوی و شبر.

احمد چینی با بیان خدمات گسترده و کثیر مراجع معظم تقلید در مدیریت حکیمانه جوامع اسلامی، به شخصیت برجسته فقهی و اخلاقی حضرت آیت الله العظمی فیاض از مراجع عظام تقلید جهان تشیع، اشاره کرد.

وی همچنین اشاره ای به شخصیت شاعر اهل بیت(ع)، حاج حبیب الله چایچیان داشت و ایشان را شاعری در مسیر ولایت ائمه اطهار(ع) توصیف کرد.

یادآور می شود دفتر حضرت آیت الله العظمی فیاض در تهران، در میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام، نبش کوچه بهنام، واقع شده است و هر هفته چهارشنبه ها مجلس روضه و مدح اهل بیت(ع) در آن برگزار می شود.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.