منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱                                 ساعت:  ۱۰:۴۳ ق.ظ      

جشنواره جعبه کفش در فرهنگسرای ولاء

همزمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید جشنواره جعبه کفش با شعار” مهر در انتظار همدلی” از تاریخ ۲۵ شهریورتا ۲ مهرماه در مراکز فرهنگی هنری منطقه۲۰ برگزارمی شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه۲۰،فرهنگسرای ولاء این جشنواره با هدف کمک و تامین لوازم و مایحتاج کودکان نیازمند برای آغاز سال نو تحصیلی برگزار می شود. در این طرح هر فرد می توانند به انتخاب خود لوازمی که یک دانش آموز برای شروع یک سال تحصیلی نیاز دارد را در جعبه کفشی که به سلیقه خود تزیین کرده قرار داده و آنرا به ستاد این جشنواره در فرهنگسرای ولاء تحویل دهد.

جشنواره جعبه کفش با شعار « مهر در انتظار همدلی» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و برخی نهادهای مرتبط به این موضوع مانند کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان دانش آموزی، وزارت آموزش و پرورش و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از ۲۵شهریور تا ۲مهر برگزار می شود.

جشنواره جعبه کفش در مراکز فرهنگی هنری منطقه۲۰ در بیش از۷ مجموعه ، خانه های فرهنگ و کتابخانه ها برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این طرح  می توانند هدایای خود را به ستاد جعبه کفش در فرهنگسرای ولاء واقع شهر ری – میدان نماز تحویل دهند  و برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن های۳۳۷۶۴۹۸۵ تماس حاصل فرمایند.

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.