منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹                                 ساعت:  ۱:۲۱ ب.ظ      
رئیس سازمان بسیج سازندگی:

جریان سازندگی از دلایل اثبات کارآمدی نظام است

رئیس سازمان بسیج سازندگی بر لزوم وجود اخلاص و معنویت در نیروهای جهادی تاکید کرد و گفت: جریان سازندگی برخاسته از خود مردم و یکی از دلایل اثبات کارآمدی نظام اسلامی است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نعمان غلامی، رئیس سازمان بسیج سازندگی در همایش «سفیران کار و تلاش گروه‌های جهادی» که در سالن همایش‌های شهید جنگروی سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران برگزار شد، خطاب به نیروهای جهادی اظهار داشت: مهاجرت‌ها، اردوها، روزه‌ داری در اردوها و سختی‌هایی که شما تحمل می‌کنید، برای این است که نگذارید خون‌ شهدای هشت سال دفاع مقدس پایمال شود.

وی به تمجید از جریان بالنده و رو به پیش جهادی کشور پرداخت و عنوان کرد: صدها هزار گره به دستان باکفایت شما برای اثبات عشقتان به امام و شهدا در حال باز شدن است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی افزود: گره‌هایی که همه توانمندی‌‌هایش برگرفته از عشق به انقلاب و پشتوانه مردمی است. جریان سازندگی برخاسته از خود مردم و یکی از دلایل اثبات کارآمدی نظام اسلامی است.

غلامی با تاکید بر لزوم وجود اخلاص در نیروهای جهادی تاکید کرد: موتور محرکه گروه‌های جهادی اخلاص و ومعنویت است و اگر غیر از این باشد، ضرر کرده‌ایم. علت درخشیدن اقدامات شما در آسمان انقلاب اسلامی همین اخلاص و معنویت است. این حرکت را باید حفظ کرد و توسعه داد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش به سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: باید از تدبیر و دوراندیشی رهبرمان تشکر کنیم و بر دستان باکفایت ایشان بوسه بزنیم. ایشان با پایه‌گذاری بسیج سازندگی مسیر خدمت جوانان و علاقه‌مندان به آحاد مردم مناطق محروم را هموار کردند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی ضمن ابراز امیدواری برای توسعه خدمت ‌رسانی به مناطق محروم ادامه داد: ما می‌توانیم علی‌رغم تمام مشکلات و کمبودها به ظرفیت‌های بی‌نظیر مردم توجه کنیم. مهار وضعیت کرمانشاه از توان دولت خارج بود اما مردم به صحنه آمدند و حماسه آفریدند.

غلامی در ادامه یادآور شد: خیرین بسیاری به کرمانشاه آمدند و در کمک‌رسانی قیامت کردند. باید خیرین را به مناطق محروم ببرید تا مشکلات را از نزدیک ببینند و دست به کار شوند.

وی در پایان اظهاراتش بسیج سازندگی استان تهران را از پیشتازان عرصه سازندگی دانست و خاطرنشان کرد: قلعه سیمون اسلامشهر یکی از قله‌های درخشان و بلند مدیریت متمرکز خدمت‌رسانی است.

منبع : تهران نیوز

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.