منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸                                 ساعت:  ۱۰:۲۹ ب.ظ      
فرماندار ری:

جایگاه خبرنگاران در دولت دوازدهم ارتقا پیدا خواهد کرد

فرماندار ری گفت: در دولت دوازدهم نیز جایگاه خبرنگاران ارتقا پیدا خواهد کرد و ما معتقدیم که هرجا خبرنگاران هستند پیشرفت تسهیل می شود البته خبرنگاران نیز قطعا حرمت را نگه داشته و به دور از تخریب ها اقدام خواهند کرد.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، هدایت الله جمالی پور در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان تهران که در مجتمع فاطمه الزهرا(س) شهرری برگزار شد، اظهار داشت: ری پیشانی تاریخ و فرهنگ ایران با بیش از ۱۰۰ هزار سال تمدن است که ۳ دوره پایتختی را دارد و متاسفانه این شهر انباشت انبوهی از مشکلات است.

وی افزود: فاجعه بزرگ عاشورا به نیت رسیدن به ری شکل گرفت اما اکنون این شهرستان انبوهی از مشکلات را به یدک می کشد.

فرماندار ری اضافه کرد: نگاه دولت یازدهم به ری ویژه بود، امروز ری از انزوای طولانی مدت خارج شده و روز به روز در عرصه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در حال پیشرفت است، به یقین باید در راستای توسعه و ارتقا سطح خدمات ری گام های بزرگ تری برداریم.

وی با بیان اینکه پیشرفت ما تا به امروز به لطف و کمک خبرنگاران بوده است گفت: اگر دولت توفیق پیدا کرد، به دلیل کمک خبرنگاران بود، در دولت یازدهم فضای انتقاد بر دولت فراهم بود و دولت در برابر تخریب ها نیز به شکستن قلم روی نیاورد و از فضای موجود برای اداره کشور بهره برد و گفتنی است که دولت معتقد است، مطبوعات رکن چهارم دموکراسی و رهگشا برای حرکت دولت هستند.

جمالی پور در پایان اظهار داشت: در دولت دوازدهم نیز جایگاه خبرنگاران ارتقا پیدا خواهد کرد و ما معتقدیم که هرجا خبرنگاران هستند پیشرفت تسهیل می شود البته خبرنگاران نیز قطعا حرمت را نگه داشته و به دور از تخریب ها اقدام خواهند کرد، خبرنگاران ما ثابت کردند که اخلاق مدار بوده و راه را به خوبی می شناسند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.