منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵                                 ساعت:  ۹:۰۲ ق.ظ      

تکریم و معارفه مسئولان نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)

در این مراسم حجت الاسلام مومنی منصوب و از تلاش های حجت الاسلام سمیعی تشکر و قدردانی شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم تکریم و معارفه دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله (ره) برگزار شد .

در این مراسم آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر ،حجت الاسلام والمسلمین نظری مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه سیدالشهداء ، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت حضرت روح الله (ره) ، مجتبی پرک رئیس شورای اسلامی باقرشهر ، خانواده های معزز شهدا ، بسیجیان و ایثارگران حضور داشتند .

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام سمیعی، حضور حجت الاسلام مومنی را به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) تبریک گفت و آرزوی سربلندی کرد.

حجت الاسلام نظری گفت: رسالت ما اقتضا می کند حامی مستضعفان باشیم و مردم جهان را به عدل و قسط دعوت کنیم.

وی افزود: زمانی که داعش هفتاد درصد از خاک سوریه را گرفته بود، مقام معظم رهبری فرمودند بشاراسد باید بماند ولی امروز موفقیت های زیادی توسط نیروهای مقاومت به دست آمده و به زودی نیروهای تکفیری داعش از بین می روند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام بیان کرد: روحانیت رهبری نهضت را برعهده داشت و خط مقدم مقابله با رژیم پهلوی بودند به طوری که ۹۹درصد سخنرانی ها توسط روحانیت صورت می گرفت.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام سمیعی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه حضرت روح(ره) با اشاره به ۶۰ ماه فعالیت خود، گفت: تمام مسولین باید تمام تلاش خود را در اقامه عدل کنند و اقامه عدل بر گرفته از حادثه غدیر است و حادثه غدیر برای حاکمیت عدل بوده است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند؛ مسئله غدیر مطعلق به همه مسلمانان است چون به معنای حاکمیت عدل و فضیلت و حاکمیت ولایت الله است، اگر ما بخواهیم حقیقتا از متوسطین به ولایت امیرالمومنین باشیم با خودمان و محیط زندگیمان به عدل نزدیک کنیم، بزرگ‌ترین نمونه این است که هرچقدر بتوانیم استقرار عدل کنیم، چون دامنه عدالت نا محدود است هر چه بتوانیم عدل را در جامعه بیشتر مستقر کینم، شباهت ما به امیرالمومنین و ولایت آن بزرگوار بیشتر خواهد شد، افزود: هرکس مسولیتی از امور موسلمین را برعهد بگیرد آن مسئولیت روز قیامت بر گردنش آویزان است، سنگینی نمیکند مگر عدالت وال عواقب نا عدالتی اعمال وی بر گردن اوست.

وی با بیان اینکه حفظ و صیانت از نظام اسلامی بخش های مختلفی دارد، ادامه داد: همه در این نگهداری از نظام اسلامی نقش دارند و باید آن را به عنوان تکلیفی بدانیم که دارای اهمیت است.

حجت الاسلام سمیعی تصریح کرد: ما باید در این راه تلاش جهاد گونه داشته باشیم تا روحیه معنوی بسیج را تقویت کرده و آن را تعمیم و گسترش دهیم.

وی در پایان افزود: از فرماندهی محترم سرهنگ آرزومندی و تمام برادرانم در سپاه ناحیه حضرت روح الله تشکر و قدردانی می‌کنم و همچنین برای حجت الاسلام مومنی آروزی توفیق و موفقیت در سمت نمایندگی ولی‌فقیه را دارم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.