منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰                                 ساعت:  ۳:۲۰ ب.ظ      
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌ ری:

تکریم مادران شهید کهنه نمی‌شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌ ری گفت: تجلیل از مادران شهدا را کاری ارزشمند برشمرد و افزود: تکریم مادران شهید هیچ وقت کهنه نمی شود

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم تجلیل از مادران شهید شهرستان ری با حضور هزار مادر شهید، حجت الاسلام عالی کارشناس دینی، حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهرری، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران، جمالی پور فرماندار شهرستان ری، صفوی شهردار منطقه۲۰تهران، نصرالله رئیس بنیاد شهید و امور ایثار شهرستان ری، حجت الاسلام مسلمی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه۲۰ و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی در حسینیه فاطمه زهرا(س) سپاه سیداشهدا(ع)برگزار شد.

عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ابتدای مراسم ضمن خیرمقدم گویی به حاضران، اظهار داشت: از بنیاد شهید شهرستان ری تشکر می کنم که چنین برنامه ارزشمنمدی را تدارک دیده اند و همچنین از سپاه سیدالشهدا نیز جهت همکاری برای این برنامه قدردانی می کنم.

وی بیان کرد: تجلیل از مادران شهدا به معنی تجلیل از حضرت فاطمه زهرا(س) است زیرا ایشان هم مادر شهید و هم همسر شهید هستند.

مرتضوی گفت: امیدوارم خداوند به برکت خون شهیدان همه ما را در ادامه راه شهدا ثابت قدم بدارد و به شما خانواده های عزیز توفیق ادامه راه شهیدان را عنایت فرماید.

حسین نصرالله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌ ری در حاشیه مراسم به خبرنگار آفتاب ری گفت: برنامه تجلیل از هزار مادر شهید برای سومین سال متوالی در شهرری برگزار شد که مراسم بی نظیری در سطح استان تهران است.

وی برگزاری اینگونه برنامه ها را در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت موثر دانست و افزود: ۲۲اسفند روز بزرگداشت شهدا نام دارد و ما به دنبال این هستیم که روز بزرگداشت شهید را همگانی کنیم و همچنین فرهنگ ایثار و شهادت را گسترش بدهیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌ ری بیان کرد: به مناسبت بزرگداشت روز شهید برنامه های مختلف و متنوعی را داشتیم و تا چند روز آینده نیز ادامه دارد که دیدار از خانواده شهدا و تجلیل از ورزشکاران ایثارگر نمونه ای از آنها می باشد.

نصرالله تجلیل از مادران شهدا را کاری ارزشمند برشمرد و افزود: تکریم مادران شهید هیچ وقت کهنه نمی شود و ما بر خود وظیفه داریم که دیدار از خانواده های شهید را در برنامه های اصلی خود داشته باشم و در سال یک بار مراسم تجلیل را با حضور هزار مادر برگزار می کنیم.

در این مراسم حجت الاسلام مسعود عالی درباره ارزش زن و مقایسه زن بین فرهنگ دینی و جوامع غربی سخنرانی کرد و اجرای برنامه های متنوع توسط علی نفری خواننده محبوب کشورمان و گروه سرود نجم الثاقب از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.