منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷                                 ساعت:  ۱۱:۰۷ ب.ظ      
علیرضا دبیر :

توسعه خط ۶ مترو و اتوبان امام علی مهمترین اقدام شورا برای ری بوده است

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بودجه منطقه ۲۰ در سال ۸۵ مبلغ ۱۲میلیارد تومان بود که امروز تا ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش داده ایم.

چاپ خبر
علیرضا دبیر عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری، اظهار داشت: سال ۸۵ که من وارد شورای شهر شدم، بودجه منطقه ۲۰ مبلغ ۱۲میلیارد تومان بود و امروز با تلاشهایی که داشتیم این مبلغ را تا ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش داده ایم.

وی افزود:قرار بود  اتوبان امام علی (ع) در آزادگان قطع شود ولی از قالیباف شهردار تهران خواستم که این اتوبان را تا مرقد امام (ره) بکشد و بدین وسیله بار ترافیکی شهرری کاسته شد.

دبیر، توسعه خط ۶مترو را از دیگر عملکردهای مهم شورای شهر برای ری دانست و گفت: خط مترو را از دولت آباد گسترش داده و تا حرم عبدالعظیم رساندیم که این عمل، ۳۰۰ میلیارد تومان برای تهران هزینه دربرداشت.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جدایی ری از تهران بدترین تصمیم بود، اظهار داشت:  اگر این اتفاق می افتاد، تمام این بیابانها، محله جوانمرد، صالح آباد و باقرآباد آپارتمان سازی و محل مهاجرت اتباع خارجه می شد.

وی با بیان اینکه پارکینگ کنار ایستگاه مترو با هزینه ۵میلیارد تومان در حال تکمیل است، وعده داد: در این دوره از شورای شهر، خانه کشتی برای جوانان محله جوانمرد قصاب ساخته می شود.

دبیر گفت: من هر هفته به شهرری سر می زنم و در جریان مسائل آن هستم، برای حل مشکلات خیلی دوندگی کرده ام ولی باید بیشتر تلاش کنم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.