منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷                                 ساعت:  ۱:۴۵ ب.ظ      
آیت الله ری شهری در دیدار پاسداران سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران:

تمامی ماموریت‌ها و کارها را برای خدا انجام دهید

صبح روز یکشنبه ده‌ها نفر از پاسداران سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در درس اخلاق آیت الله ری‌شهری حاضر و با وی دیدار کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح روز یکشنبه ده‌ها نفر از پاسداران سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با حضور در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در درس اخلاق آیت الله ری‌شهری حاضر و با وی دیدار کردند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) طی سخنرانی در این مراسم اظهار داشت: بدون تردید سپاهیان ما از مخلص‌ترین و کارآمدترین افراد هستند و در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی همیشه خود را در حساس ترین لحظات و بزنگاه‌ها ثابت کرده‌اند.

وی افزود: شرط استمرار این موفقیت‌ها آن است که آحاد مردم و خصوصا نیروهای نظامی تمامی ماموریت‌ها و کارهای خود را برای خدا انجام دهند و دائما خداوند متعال را در امورات محوله و جاری زندگی شاهد و ناظر ببینند.

آیت الله ری شهری با استناد به حدیثی از دعای مکارم الاخلاق حضرت زین العابدین(ع) اظهار داشت: تمامی افرد فعال در کشور می‌بایست در کارهای خود نظم و انسجام خاصی را برقرار نمایند و مهم‌ترین قسمت از برنامه روزانه خود را به ارتباط با خداوند متعال و اموراتی را که باعث ایجاد قرب باری تعالی می‌گردد اختصاص دهند.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.