منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸                                 ساعت:  ۳:۰۳ ب.ظ      

تلخ اما واقعی ؛ بهرام شفیع درگذشت

بهرام شفیع، مجری برنامه ورزشی «ورزش و مردم» شبکه یک سیما و رئیس باسابقه فدراسیون هاکی عصر امروز(۱۷ مهر ماه ۹۷) دار فانی را وداع گفت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، بهرام شفیع که اجرا در برنامه «ورزش و مردم» از دهه ۶۰ وی را به چهره‌ای مطرح تبدیل کرده بود، ساعتی قبل دار فانی را وداع گفت. این مجری فقید هم‌چنین ریاست فدراسیون هاکی را از سال ۱۳۸۴ (یعنی ۴ دوره متوالی) برعهده داشت.

شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

از بهرام شفیع، فرزندش امیر اقبال به یادگار مانده که در برنامه ورزش و مردم به فعالیت مشغول است. روحش شاد و یادش گرامی.

*بیوگرافی بهرام شفیع

بهرام شفیع در سال ۱۳۳۵ در محلهٔ پامنار تهران به دنیا آمد. پدر وی کارمند وزارت اقتصاد و دارایی بود. این مجری توانمند کشورمان دوران ابتدایی را به مدرسهٔ برزویه رفت و دوران متوسطه را در  دبیرستان علوی تهران گذراند.

وی دارای مدرک کارشناس علوم سیاسیاز دانشگاه تهران و مدرک دورهٔ ارشد تهیه کنندگی و گزارشگری از اتحادیه رادیو تلویزیون آسیا – اقیانوسیه (ABU) است.

وی از زمان جوانی به گزارشگری علاقه داشت و در دبیرستان و دانشگاه علاوه بر بازی فوتبال به گزارشگری نیز می‌پرداخت و در دوران جوانی بازیکن تیم فوتبال قصر یخ تهران بود.

پس از انقلاب همکاری خود را با سازمان صدا و سیما آغاز کرد و با شرکت در آزمون صدا و سیما در سال ۱۳۶۱ به استخدام رسمی این سازمان درآمد. وی جزو نخستین نسل برنامه‌سازان ورزشی بعد از انقلاب در تلویزیون است. او خواهرزاده خدیجه ثقفی همسر امام خمینی(ره)است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.