منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰                                 ساعت:  ۹:۵۳ ق.ظ      
نماینده مجلس شورای اسلامی:

تسهیلات قرض‌ الحسنه برای بانوان کارآفرین فراهم است

ذوالقدر اظهار داشت: بستر استفاده از تسهیلات قرض الحسنه فراهم است و بانوان کارآفرین برای توسعه کسب و کار می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، فاطمه ذوالقدر نماینده مجلس شورای اسلامی در همایش بانوان کارآفرین مجموعه شهربانوی شهرستان ری به اهمیت حمایت از کارآفرینان در راستای شعار سال اشاره کرد و گفت: برای آشنایی با مشکلات بانوان کارآفرین این منطقه در این همایش حضور پیدا کرده‌ام تا به عنوان نماینده مردم در خانه ملت با ارائه راه‌کارهای لازم برای رفع موانع پیش رو، از حقوق این قشر دفاع کنم.

ذوالقدر با اشاره به اینکه مشکلات شما کارآفرینان را به مسئولین انتقال می‌دهم، افزود: بستر استفاده از تسهیلات قرض الحسنه فراهم است و بانوان کارآفرین برای توسعه کسب و کار می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه بانوان از ابتدای انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها فعال بوده‌اند و شایستگی حمایت را دارند، گفت: خوشبختانه امسال بابت بیمه بانوان سرپرست خانوار بودجه خوبی دیده شد و این نگاه ویژه برای سال بعد نیز همچنان اتفاق خواهد افتاد.

ذوالقدر بازدید از نمایشگاه محصولات بانوان کارآفرین شهرستان و دریافت نقطه نظرات آنها را افتخاری ارزشمند برشمرد و افزود: بانوان کارآفرین می‌توانند در فراکسیون زنان در مجلس شرکت کنند و به عنوان نمایندگان مردم خدمت‌گذار آنها هستیم.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.