منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲                                 ساعت:  ۵:۴۲ ب.ظ      

راهپیمایی صیانت از حریم خانواده

۲۱ تیرماه همزمان با روز عفاف و حجاب راهپیمایی و همایش صیانت از حریم خانواده در محله شهادت شهرری برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، همزمان با هفته عفاف و حجاب راهپیمایی صیانت از حریم خانواده به همت حوزه۳۵۶ فاطمیه سلام الله علیها و با مشارکت حوزه ۳۵۵امام حسن مجتبی علیه السلام و شهرداری منطقه ۲۰ با حضور جمع کثیری از مردم مومن و متدین شهرری در محله شهادت برگزار شد.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن دست نوشته‌های من حجاب را دوست دارم  و من با حجاب مدافع حرم بی‌بی زینب سلام‌الله علیها هستم، مسیر راهپیمایی را از خیابان شهید مسجودی و عبور از چهار راه خط آهن و خ شهید غیوری تا مقابل پایگاه ولیعصر عج پیمودند و بار دیگر  بصیرت و بیداری خود را به نمایش گذاشتند.

بانوان شهرری با به نمایش گذاشتن حجاب فاطمی خود در این راهپیمایی، همه خواهران و برادران ایمانی خود را به رعایت حجاب اسلامی دعوت کردند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌ گویانی که حجاب را مانع حضور زن در جامعه می‌دانند، زدند.

محمد حاج ابوالقاسمی در این همایش درخصوص اهمیت حفظ حجاب سخنرانی کرد و در پایان به قید قرعه به ۱۴ نفر از شرکت کنندگان هدیه ای به رسم یاد بود اهدا شد
و به دختران کوچک حاضر در مراسم نیز هدایایی داده شد.

در این برنامه تراکت و روشور هایی از پیام ها و وصایای شهدا با مضامین عفاف و حجاب و همچنین درموردالگوی زن سوم و زنان تازه مسلمان شده و پک فرهنگی دختران جوان شامل تقویم جیبی شهدا، گیره مو، تراکت حجاب و عفاف و شکلات توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.