منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰                                 ساعت:  ۹:۵۰ ق.ظ      
مصاحبه اختصاصی با کشتی گیر روس سریال پایتخت/

تجربه شیرین حضور در سریال پایتخت و کشتی گرفتن با نقی معمولی

داود گودرزی کشتی گیر سابق تیم ملی پیشکسوتان ایران و از مربیان برجسته کشتی به عنوان رقیب روسیه ای نقی معمولی در سریال پایتخت با خبرنگار آفتاب ری به گفتگو نشست.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، داود گودرزی کشتی‌گیر سابق تیم ملی پیشکسوتان ایران و از مربیان برجسته کشتی شهرری می‌باشد که در سریال پربیننده پایتخت به عنوان رقیب روسیه‌ای «نقی معمولی» شخصیت اول این سریال پربیننده با وی پیکار نمود. گودرزی در خصوص چگونگی حضورش در این سریال گفت: طی تماس تلفنی یکی از دوستان به نام آقای فتحی که از ایشان خواسته بودند شخصی را شبیه به حریف روس نقی معمولی(محسن تنابنده) معرفی نمایند، به دستیار اول کارگردان آقای “غربی جوان” معرفی شدم و پس از مراحل تست از بین معرفی‌شدگان، حضورم در این سریال قطعی شد. وی در ادامه گفت: تجربه بسیار خوبی را در این سریال پشت سر گذاشتنم و با دوستان بسیاری آشنا شدم. و بعد از آن به دو سریال دعوت شدم که بدلیل عزیمت به سفر کربلا نتوانستم در آن سریال‌ها حاضر شوم.

گودرزی با اشاره به فضای پشت صحنه سریال پایتخت اظهار داشت: تمامی اکیپ این سریال افراد برجسته و کاربلدی بود که فوق‌العاده با من ارتباط خوبی داشتند و به عنوان یک چهره شاخص می‌توانم به آقای «مهران فر» بازیگر نقش ارسطو اشاره کنم که فوق‌العاده در کار خود ممتاز و ارتباط خوبی با من داشت. ادامه این مصاحبه جذاب را در ویدیو زیر مشاهده نمائید.

http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.