منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱                                 ساعت:  ۱:۲۶ ب.ظ      

تامین سبزیجات شهروندان محله شهادت در مزرعه خانواده

سرای محله شهادت منطقه ۲۰ همزمان با ایام تعطیلات تابستانه، میزبان ویژه برنامه های فرهنگی، آموزشی، تفریحی و مهارتی است و شهروندان برای تامین سرانه سبزیجات روزانه می توانند از امکان مزرعه خانواده این محل فرهنگی استفاده کنند.

چاپ خبر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، سرای محله شهادت منطقه ۲۰ با ویژه برنامه های متنوع تابستانی در زمینه های هنری، آموزشی، تفریحی، اشتغال زایی آماده ارائه خدمات رسانی به شهروندان علاقه مند است.

تورهای گردشگری، مشاوره های شهروندی، برنامه های سلامت محور شامل ویزیت پزشک، تست قند خون و فشارخون، اعزام کارشناس به مدارس، مساجد، کارگاه های آموزشی و دوره های تقویت تحصیلی از جمله خدمات رایگان سرای محله شهادت است که همزمان با ایام تعطیلات تابستان و به منظور غنی سازی اوقات فراغت شهروندان، به صورت ویژه به شهروندان ارائه می شود.

سرای محله شهادت مجری طرح مزرعه خانواده است و شهروندان با دریافت آموزش های لازم می توانند سرانه سیزیجات مصرفی خود و خانواده را از این محل که حدود ۲۰۰ مترمربع است و تمامی امکانات و آموزش ها به صورت رایگان ارائه می شود، تامین کنند.

عرضه و فروش محصولات هنری و تولیدی کارآفرینان محلی؛ راه اندازی خانه کتاب و مسابقات مقاله نویسی از طرح های خاص سرای محله شهادت است که با استفاده از ظرفیت های محلی انجام می شود.

سرای محله شهادت در دولت آباد، جنب میدان شهید بروجردی واقع در بوستان شهیده فراهانیان واقع شده است و شهروندان متقاضی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://shahadat.mytehran.ir مراجعه کنند و یا با شماره های ۳۶۶۵۳۲۷۲، ۳۳۳۹۱۷۷۲، ۳۳۷۷۵۹۸۲ تماس بگیرند و یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۷۷۵۳۹۸۵۸ عضو کانال این سرا شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.