منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶                                 ساعت:  ۶:۳۰ ب.ظ      
مشاور عالی فرمانده سپاه قدس:

بیش از ۵هزار پدافند جمهوری اسلامی برای هرگونه تجاوز هوایی آماده شلیک است

مشاور عالی فرمانده سپاه قدس گفت: از هر کشوری به ایران شلیکی صورت بگیرد، با قدرت و توان نظامی جمهوری اسلامی آن کشور با خاک یکسان خواهد شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم جشن “وحدت انتظار” به مناسبت هفته وحدت و پیروزی جبهه مقاومت به همت حوزه ۳۵۲علویون ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور بسیجیان و اقشار مخنلف مردم در سالن حضرت ولیعصر(عج) فرهنگسرای ولای شهرری برگزار شد.

در این مراسم که با برنامه های متنوعی همراه بود، سردار حسن کریم‌پور مشاور عالی فرمانده سپاه قدس به سخنرانی پرداخت و از خانواده شهیدان مدافع حرم امرایی و غلامی تجلیل شد.

کریم‌پور با بیان اینکه شهدا روحی بزرگ و دلیر داشتند، گفت: آنچه که انسان را به خدا و شهادت نزدیک می کند ثروت نام دارد و این شهدا هستند که بیشترین ثروت را دارند.

وی با بیان اینکه اجر شهدای مدافع حرم بیشتر از سایر شهداست، افزود: پیروز ی مقاومت اسلامی به بهای خون شهدای مدافع حرم محقق شد و همه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی از برکت مجاهدت های شهیدان است.

مشاور عالی فرمانده سپاه قدس با اشاره به ولایتمداری ایرانیان تصریح کرد: استکبار جهانی به این باور رسیده اند که با ولایتی که پشت ایرانی ها وجود دارد همیشه پیروز هستند و قبول کرده اند که در هر گردان و ارتشی که یک ایرانی باشد شکست نمی خورد.

کریم‌پور با اشاره به قدرتی از جمهوری اسلامی که مانع از حمله آمریکا به ایران می شود، اظهار داشت: آمریکایی که مدام از گزینه های روی میز صحبت می کند و هر سه مولفه مبارز خوب، سلاح خوب و آموزش خوب را دارد اذعان می کند؛ ایران مولفه چهارمی با عنوان “تسلط بر طبیعت” دارد که نمی توانیم با آن مقابله کنیم.

وی به شکست عملیات آمریکا در طبس توسط ریگهای بیابان و لو رفتن عملیات کودتای نوژه توسط یک سگ اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب پس از این عملیات های نافرجام فرمودند؛ شما با تمام امکانات بیایید اما ما به جنگ شما نمی آییم طبیعتبا شما می جنگد و عملیات شما را فاش می کند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در دوران دفاع مقدس با اشاره به امنیت موجود در ایران بیان کرد: ناسا فضای هوایی ایران را امن ترین فضا می داند و می گوید هواپیماهای ما در آسمان ایران با آرامش خاطر پرواز می کنند.

کریم‌پور ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده اند؛ ما سلاح هسته ای نداریم و نمی سازیم و استفاده نمی کنیم اما در هر سطحی که به ما حمله کنید در همان سطح به شما حمله می کنیم، اگر اسرائیل غلطی بکند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم.

وی با اشاره به قدرت موشک های فجر، قادر و شهاب تصریح کرد: جمهوری اسلامی این توان را دارد که  اگر از طرف کشوری، سکویی یا ناوی به سمت کشورمان شلیکی بشود، طبق تصویب شورای امنیت بصورت اتوماتیک تمام مراکز مهم آن کشور مورد موشک باران می شود.

مشاور عالی فرمانده سپاه قدس با اشاره به شرایط پدافند جمهوری اسلامی گفت: پنج هزار و ۵۰۰ پدافند آماده برای شلیک داریم که سه هزار و ۵۰۰ تا از آنها عملیاتی است و هیچ هواپیمایی نمی تواند وارد حریم جمهوری اسلامی بشود.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.