منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷                                 ساعت:  ۳:۱۲ ب.ظ      
رئیس پلیس تهران:

بیش از ۳۰درصد از جرایم بزرگ کشور در تهران، ری و شمیرانات اتفاق می افتد/مهمترین مولفه های پلیس در ماموریتها سرعت کشف، دقت انجام و صحت عملکرد است

رئیس پلیس تهران گفت: با کشف بیش از هشت تن مواد مخدر در تهران بزرگ، گام بزرگی در جهت مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر برداشته‌ایم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران در دیدار با آیت الله ری شهری که به مناسبت هفته ناجا در دفتر تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) صورت گرفت، اظهار داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ عظیم ترین مجموعه نیروی انتظامی از نظر کمیت و امکانات و همچنین ماموریت های فراوان و حساسیت موقعیت جغرافیایی تهران است که برنامه ریزی های فراوان در بخشهای مختلف معاونت های عملیاتی و اجرایی انجام می دهد.

وی افزود: تقریبا جرم مهم و نگران کننده ای که مردم را اذیت بکند، نداشتیم و اگر هم چنین جرمی رخ داده است، آن را کشف کرده ایم.

رحیمی با بیان اینکه در بخشهای مختلف امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی وقوع جرم ارتباطی به پلیس ندارد، تصریح کرد: چیزی که به پلیس ربط دارد کشف جرم است و ما امروز با اشراف خوبی که در بخش های مختلف چه در حوزه جرایم امنیتی و چه در حوزه عمومی مبارزه با مواد مخدر و کالای قاچاق و سایر مواردی که ماموریت نیروی انتظامی و پلیس محسوب می شود در کمترین زمان ممکن اغلب جرایم کشف را می کنیم.

رئیس پلیس تهران ادامه داد: با برنامه ریزی جهت بهره گیری از تمام ظرفیت پلیس و با تلاش شبانه روزی همکاران و بهره گیری از دانش نوین و امکانات آی تی و الکترونیک، تلاش ما براین است که روز به روز در سرعت کشف، دقت انجام عملیات و صحت عملکرد؛ توان و قدرت پلیس را بالا ببریم و خدمتگذاران خوبی برای جامعه و نظام باشیم.

کشف بیش از هشت تن مواد مخدر در تهران بزرگ

وی با بیان اینکه امروز گام بزرگی در جهت مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر برداشته‌ایم، گفت: کشف بیش از هشت تن مواد مخدر در تهران بزرگ از مهمترین اقدامات ما بوده است. البته می دانیم که یک کیلوگرم مواد مخدر چه ضربات و لطماتی به یک خانواده یا آحاد جامعه وارد می کند.

رحیمی با بیان اینکه بیش از ۳۰درصد از جرایم بزرگ کشور در تهران، ری و شمیرانات اتفاق می افتد، ابراز کرد: امروز با کشف حدود ۷۰درصد از جرایم تهران وضعیت خوبی در کشف جرم و دستگیری مجرمین در پایتخت داریم.

رئیس پلیس تهران با اشاره به افتتاح ۹پروژه  آی تی در یکی از سرکلانتری‌ها بیان کرد: فضای مجازی که یک جریان نو بوده و متاسفانه رونق جرایم در آن به طور جدی در حال شکل گرفتن است و روند صعودی دارد، ۷۰درصد میزان کشف جرم در فضای سایبری بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است و این نشان اشرافیت پلیس به تمام بخشها حتی فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: تلاش ما بر این است که در بخش انظباط اجتماعی و نظم عمومی در حوزه ترافیک اقدامات اثرگذاری انجام بدهیم و آن قسمتی که مربوط به ما است با قدرت و حضور گسترده همکاران و با بهره گیری از دوربین هایی که لحظه به لحظه خیابان‌ها را رصد می کنند، در بحث ترافیک اقدامات مموثری داشته باشیم.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.