منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷                                 ساعت:  ۶:۲۳ ب.ظ      

بزرگراه شهید کریمی غرب به امام علی(ع)شمال متصل شد/ کاهش ۳٫۵ کیلومتری مسیر بی آرتی در منطقه ۲۰ / کاهش بارترافیکی میدان معلم

شهردار منطقه ۲۰ از بهره برداری و گشایش تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهیدکریمی غرب به امام علی(ع) شمال و کاهش بارترافیکی میدان معلم خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید کریمی غرب به امام علی(ع) شمال در منطقه ۲۰ به بهره برداری رسیده است و دسترسی شهروندان به بزرگراه امام علی(ع) تسهیل شد.

صفوی با اشاره به اینکه با گشایش این مسیر، بار ترافیکی میدان معلم کاهش یافته است، افزود: بزرگراه شهید کریمی یکی از مهمترین مسیرهای عبوری اتوبوس های تندروی منطقه ۲۰ نیز است که با بهره برداری از این تقاطع غیرهمسطح، مسیر این خط ۳٫۵ کیلومتر کوتاه تر شد.

وی ادامه داد: با گشایش این تقاطع غیرهمسطح، دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه شهید کریمی نیز زیربار رفت و دور برگردان همطسح روبرویCNG که پیش از این قابل استفاده بود، مسدود می شود.

شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: وجود ملک معارض مانعی برای بهره برداری از این دسترسی شده بود که با پیگیری های مدیریت شهری این معارض برطرف شد و مسیر گشایش یافت.

بر اساس این گزارش ۶٫۵ کیلومتر از بزرگراه امام علی(ع) در محدوده منطقه ۲۰شهر تهران است که موجب دسترسی آسان شهروندان به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و حرم مطهر امام خمینی(ره) شده است.   

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.