منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱                                 ساعت:  ۷:۵۴ ق.ظ      

بزرگداشت حضرت عبدالعظیم علیه السّلام در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال و تجلیل از سر مربیان و بازیکنان تیم های استقلال و نفت

مرحله یک چهارم نهایی فوتبال جام حذفی به بزرگداشت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام اختصاص یافت.

چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حرم عبدالعظیم(ع)، به مناسبت فرار رسیدن ایام ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام، مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی که در تاریخ ۳۰ آذرماه و اول دی ماه  ۹۵ برگزار شد به بزرگداشت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام اختصاص پیدا کرد.

به همین مناسبت در روز سه شنبه ۳۰ آذرماه نیز، پیش از بازی تیم های نفت و استقلال در جام حذفی، توسط خادمین آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام، در جایگاه خاصی که از قبل طراحی و تدارک دیده شده بود، از سرمربیان و بازیکنان این دو تیم تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم از علی دایی و علیرضا منصوریان سر مربیان دو تیم نفت و استقلال با اهداء هدایای متبرک تجلیل بعمل آمد و بازیکنان دو تیم ، با شال متبرک به نام حضرت عبدالعظیم علیه السّلام وارد زمین شدند.

لازم به ذکر است بسیاری از چهره‌های سرشناس ورزشی از جمله علی دایی، وحید طالب لو ، محمد انصاری و … و همچنین برخی از مسئولان ورزش از خادمین افتخاری حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام می باشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.