منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱                                 ساعت:  ۱:۳۱ ب.ظ      
با حضور مسئولین شهرستان ری:

برگزاری ستاد بزرگداشت میلاد حضرت عبدالعظیم(ع)

ستاد بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور مسئولین شهرستان ری در دارالتولیه این آستان مقدس برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح امروز(یکشنبه) ستاد بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور مسئولین شهرستان ری در دارالتولیه این آستان مقدس برگزار شد.

در این نشست برنامه‌های جشن میلاد حضرت عبدالعظیم(ع) که هر شب از شانزدهم تا بیست و دوم آذرماه برگزار خواهد شد توسط مسئولین آستان ارائه و دیگر مسئولین شهری نیز آمادگی و همکاری خود را در جهت خدمت به زائرین و با شکوه تر برگزار شدن مراسمات اعلام نمودند.

بازگو کردن تحولات آستان‌ها برای مردم

تولیت آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در پایان این نشست در مصاحبه با خبرنگار آفتاب ری اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های مهم امسال برای بزرگداشت آستان‌های مقدس در سراسر کشور به ویژه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) آن است که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و می‌بایست تمامی آستان‌ها و دستگاه‌های کشور، تحولاتی که پس از پیروز انقلاب اسلامی در آستان‌ها حاصل شده است را برای مردم بازگو کنند.

آیت الله ری شهری در ادامه گفت: تحولاتی که پس از پیروزی انقلاب در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) اتفاق افتاده است، در طول صدها سال قبل از انقلاب صورت نگرفته و از هنگام وفات حضرت عبدالعظیم(ع) تا به امروز در همه ادوار تاریخ، هیچ دوره‌ای به اندازه این دوره کوتاه خدمات نداشته است و این‌ها چیزی است که باید مردم از آن مطلع شوند تا دوستان انقلاب خوشحال و دشمنان آن مایوس گردند.

خدماتی که به مردم داده شده است نباید نادیده گرفته شود

وی با اشاره به مدیریت و هدایت رهبر معظم انقلاب افزود: مقام معظم رهبری همواره با قدرت و تدابیر ارزشمند توانسته است کشتی انقلاب را هدایت کند و به این جایگاه شایسته برساند و انشالله با رهبری هوشمندانه ایشان وضعیت اقتصادی بهبود خواهد یافت و بر همگان محرز خواهد شد که مسیر انقلاب در همه زمینه‌ها،مسیر رو به جلو و موفقی است. البته کمبودهایی وجود دارد ولی به نباید خدماتی هم که به مردم داده شده است، نادیده گرفته شود.

جایگاه ویژه حضرت عبدالعظیم(ع) در بین تمامی امامزادگان

آیت الله ری شهری با اشاره به مقام والای حضرت عبدالعظیم(ع) اظهار داشت: ایشان یک شخصیت علمی، عملی و جهادی بود و جایگاه ویژه ای در بین تمامی امامزادگان دارد و تنها امامزاده‌ای است که زیارتش ثواب زیارت حضرت سیدالشهدا علیه‌ السلام را دارد. به همین جهت آستان، ارگان های فرهنگی و صدا و سیما کشور باید در هفته بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع)، سرمایه گذاری شایسته ای را برای اطلاع رسانی داشته باشند تا این امامزاده بزرگوار بهتر به مردم معرفی شود و نسل جوان با معارف و جایگاه اهلبیت علیهم السلام در نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.