منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰                                 ساعت:  ۸:۳۷ ق.ظ      

برگزاری آئین غبارروبی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور جمعی از اهالی رسانه

حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهر ری قبله تهران بامداد روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه با حضور تعدادی از خبرنگاران و اهالی فرهنگ و رسانه غبارروبی و عطرافشانی شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام، آیین غبارروبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهرری، ساعت ۱ بامداد روز پنج شنبه متقارن با روز خبرنگار با حضور جمعی از اهالی رسانه در فضایی آکنده از عطر معنویت آغاز شد که با صحنه‌های متعددی از اشک و عشق به اهل بیت (ع) همراه بود.

در این مراسم که با قرائت قرآن، زیارت نامه حضرت سیدالکریم و ذکر و مدح اهلبیت علیهم السلام همراه بود حاضران با اشک دیده و پارچه های متبرک که در دست داشتند، به غبارروبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) پرداختند.

در این ویژه برنامه که متقارن با روز گرامیداشت مقام خبرنگار و همچنین روز دحو الارض برگزار شد، جمعی از مدیران و کارکنان رسانه ملی صدا و سیمای جمهوری اسلامی و نیز مدیران مسئول، دبیران، خبرنگاران و عکاسان از رسانه های مکتوب و خبرگزاری ها و روزنامه ها، و پیشکسوتان رسانه از جمله حجت الاسلام دعایی، حجت الاسلام زائری، آقایان کربلایی و مهاجری حضور داشتند.

قرائت قرآن توسط حاج احمد ابوالقاسمی مدیر رادیو قرآن آغاز بخش این مراسم نورانی بود و قرائت زیارتنامه توسّط حاج احمد زین العابدین فر و مدیحه و مرثیه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) حاج محمدرضا غلامرضازاده و حاج امیر نعیمی، حال و هوای معنوی خاصی بر حرم مطهّر این محدّث عظیم الشأن حاکم نمود .

این برنامه به همت معاونت فرهنگی و امور زائرین آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام در تجلیل از کرامت قلم و مقام خبرنگار برگزار شد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.