منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰                                 ساعت:  ۱۲:۱۴ ق.ظ      
نماینده حوزه قضایی بخش کهریزک :

با متخلفان خرید و فروش آرای انتخاباتی کهریزک به شدت برخورد می شود

نماینده حوزه قضایی بخش کهریزک گفت: تعدادی از کاندیداهای پتجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای باقر شهر و کهریزک اقدام به خرید رأی کرده اند که با همه متخلفان به شدت برخورد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، رییس شعبه ۱۰۳ دادگستری و رییس کمیته حقوقی انتخابات بخش کهریزک در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با متخلفان خرید و فروش آرا در پتجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای باقر شهر و کهریزک به شدت برخورد می شود.

شهاب آریان با اعلام این خبر افزود: باتوجه به اعلام و مشاهده برخی از تخلفات انتخاباتی در تعدادی از شعب اخذ رای در شهرهای باقرشهر و کهریزک، همکاران قضایی و عوامل انتظامی و امنیتی در شعب اخذ رای حاضر و ضمن بررسی موارد تعدادی از متخلفان نیز دستیگیرشده اند.

وی تاکید کرد: گزارشات دریافتی به هیئت نظارت و انتخابات شوراها ارسال و اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

رییس شعبه ۱۰۳ دادگستری بخش کهریزک افزود: همچنین به منظور کنترل اوضاع و با دستور رییس حوزه قضایی بخش کهریزک، تعدادی از داوطلبان شورای شهرهای باقرشهر و کهریزک به دادگستری احضار و تذکرات لازم جهت حفظ آرامش در برگزاری و ادامه روند انتخابات و جلوگیری از هرگونه تخلف احتمالی داده شد.

آریان ار نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا خواست شکایات و اعتراض خود را جهت بررسی به هیئت های اجرایی و نظارت مستقر در ستاد انتخابات شهرستان ری اعلام نمایند.

گفتنی است؛ چندین اتوبوس شامل افراد غیربومی شهر کهریزک در شعب مختلف اخذ رای اعم از مسجد جامع شهدا و مسجد امام حسین (ع) دیده شده است که افراد غیر بومی که هیچ گونه شناختی از شهر کهریزک و دیگر کاندیدای شورای شهر نداشته اند، به این شعب آمده و قصد داشته به نامزد مورد نظر خود در شورای شهر رای دهند.

انتهای پیام/

یک پاسخ به “با متخلفان خرید و فروش آرای انتخاباتی کهریزک به شدت برخورد می شود”

  1. ناشناس گفت:

    سلام خدمت برادران گرامی برخورد به این میگن که ارای اقایان اذرخرداد فروغی عادل عبدی برکنار کنن تادرس عبرتی بشه برای کسانی که خود فروشی میکنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.