منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰                                 ساعت:  ۱۲:۱۴ ق.ظ      
نماینده حوزه قضایی بخش کهریزک :

با متخلفان خرید و فروش آرای انتخاباتی کهریزک به شدت برخورد می شود

نماینده حوزه قضایی بخش کهریزک گفت: تعدادی از کاندیداهای پتجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای باقر شهر و کهریزک اقدام به خرید رأی کرده اند که با همه متخلفان به شدت برخورد می شود.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، رییس شعبه ۱۰۳ دادگستری و رییس کمیته حقوقی انتخابات بخش کهریزک در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با متخلفان خرید و فروش آرا در پتجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای باقر شهر و کهریزک به شدت برخورد می شود.

شهاب آریان با اعلام این خبر افزود: باتوجه به اعلام و مشاهده برخی از تخلفات انتخاباتی در تعدادی از شعب اخذ رای در شهرهای باقرشهر و کهریزک، همکاران قضایی و عوامل انتظامی و امنیتی در شعب اخذ رای حاضر و ضمن بررسی موارد تعدادی از متخلفان نیز دستیگیرشده اند.

وی تاکید کرد: گزارشات دریافتی به هیئت نظارت و انتخابات شوراها ارسال و اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

رییس شعبه ۱۰۳ دادگستری بخش کهریزک افزود: همچنین به منظور کنترل اوضاع و با دستور رییس حوزه قضایی بخش کهریزک، تعدادی از داوطلبان شورای شهرهای باقرشهر و کهریزک به دادگستری احضار و تذکرات لازم جهت حفظ آرامش در برگزاری و ادامه روند انتخابات و جلوگیری از هرگونه تخلف احتمالی داده شد.

آریان ار نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا خواست شکایات و اعتراض خود را جهت بررسی به هیئت های اجرایی و نظارت مستقر در ستاد انتخابات شهرستان ری اعلام نمایند.

گفتنی است؛ چندین اتوبوس شامل افراد غیربومی شهر کهریزک در شعب مختلف اخذ رای اعم از مسجد جامع شهدا و مسجد امام حسین (ع) دیده شده است که افراد غیر بومی که هیچ گونه شناختی از شهر کهریزک و دیگر کاندیدای شورای شهر نداشته اند، به این شعب آمده و قصد داشته به نامزد مورد نظر خود در شورای شهر رای دهند.

انتهای پیام/

یک پاسخ به “با متخلفان خرید و فروش آرای انتخاباتی کهریزک به شدت برخورد می شود”

  1. ناشناس گفت:

    سلام خدمت برادران گرامی برخورد به این میگن که ارای اقایان اذرخرداد فروغی عادل عبدی برکنار کنن تادرس عبرتی بشه برای کسانی که خود فروشی میکنن