منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷                                 ساعت:  ۱۱:۱۵ ق.ظ      

بازپس گیری اماکن ورزشی ری بعد از ۷ سال از متصرفان غیرقانونی

۴ مکان ورزشی شهرستان بعد از ۷ سال از تصرف غیرقانونی افراد حقیقی و حقوقی باز پس گرفته شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرری، به دستور مجتبی جانعلی معاون مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری و با پیگیری یوسف زاده معاون و مسئول امور حقوقی و ذوالفقاری مسئول حراست اداره ، ۴ مکان ورزشی شهرستان بعد از ۷ سال از تصرف غیرقانونی افراد حقیقی و حقوقی باز پس گرفته شد.

یوسف زاده معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ضمن تاکید بر این نکته بیان داشت: این اماکن شامل سالن شهدای طالب آباد، شهدای اسلام آباد، شهدای قلعه نو و سالن جودو امام علی(ع) می باشد که به مدت ۷ سال به صورت غیر قانونی به دست افراد حقیقی و حقوقی متصرف گردیده بود. ارزش اماکن باز پس گرفته شده بیش از ۱۵ میلیارد تومان تخمین زده شده است.

ایشان در ادامه اظهار داشت: با کمک ذوالفقاری حراست اداره، تمامی اماکن سرایداری که شامل ۱۵ مکان ورزشی می باشد بعد از ۲۰ سال ساماندهی و قرارداد اجاره یکساله منعقد گردید و در این خصوص حکم تخلیه از طریق مراجع ذی صلاح قضایی برای یکی از ساکنین اماکن سرایداری که از انعقاد قرارداد سرباز می زد اخذ ، نسبت به صدور اجرائیه اقدام و محل سرایداری تحویل اداره گردید.

معاون و دبیر کمیسیون ماده ۸۸  اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: شهرستان ری در زمینه اجرای قانون ماده ۸۸ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت نیز موفق بوده و با حمایت های آقای جانعلی معاون مدیرکل و رئیس اداره توانستیم در بین تمامی حوزه ها و شهرستان های استان تهران به عنوان دومین اداره برتر برگزیده شویم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.