منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴                                 ساعت:  ۳:۴۹ ب.ظ      
رئیس کلانتری 167 دولت آباد خبر داد:

بازداشت زوج سارق در شهرری

در پی وقوع چند فقره سرقت وسایل داخل خودرودر منطقه دولت آباد شهرری، ماموران نیروی انتظامی این منطقه زن و مردی را طی عملیات پلیسی دستگیر کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ “پیمان احمدی ” پلیس اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت وسایل داخل خودرو، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این کلانتری قرار گرفت.

وی توضیح داد: مأموران برای شناسایی سارق اقدام به انجام گشت‌های هدفمند کردند تا این‌ که شب گذشته هنگام گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی، ماموران کلانتری متوجه رفتار مشکوک سرنشینان خانم و آقا یک دستگاه خودروی سواری شدند که راننده آن از خودرو پیاده و در حال پرسه‌زنی در اطراف یکی از خودروهای در حال پارک بود.

رئیس کلانتری محله دولت‌آباد بیان داشت: با مشاهده پرسه‌زنی راننده خودرو، ظن ماموران به یقین تبدیل و بلافاصله برای دستگیری وارد عمل شدند.

سرهنگ احمدی ادامه داد: در این هنگام راننده سوار خودرو شده و بلافاصله از محل متواری شدند که در یک عملیات ضربتی موفق و  پس از مدتی تعقیب و گریز دستگیر شدند.

رئیس کلانتری محله دولت آباد، افزود: در بازرسی صورت گرفته از خودروی متهمان تعدادی اموال مسروقه کشف و متهمان به جرم خود اعتراف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات از این متهمان در خصوص کشف سایر جرائم مشابه ادامه دارد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.