منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶                                 ساعت:  ۱۲:۰۷ ب.ظ      

اوکتاویو: مصم به کسب سهمیه جهانی برای فوتبال ساحلی هستیم

تاکید سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بر این است که تیمش مصمم به کسب سهمیه جهانی از مسابقات قهرمانی آسیا است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا و انتخابی جهان از امروز پنجشنبه آغاز می‌شود.

مارکو اوکتاویو سرمربی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران در نشست خبری پیش از آغاز بازی‌ها گفت: به اینکه در این مسابقات حاضریم، افتخار می‌کنیم. آرزوی بسیار بزرگی در سر داریم. در واقع در اینجا پانزده تیم حضور دارند که تمام آنها نیز به دنبال آروزهایشان یعنی کسب سهمیه جام جهانی هستند.

وی ادامه داد: آماده سازی خوبی داشتیم. به همه حریفانمان نهایت احترام را می‌گذاریم و می‌خواهیم بهترین چیزی که می‌توانیم را به نمایش بگذاریم تا یکی‌از سهمیه‌ها را برای جام جهانی بعدی بدست بیاوریم.

اوکتاویو در پاسخ به این سوال که «آیا موافقید باتوجه به قدرتی که تیم ایران دارد، دستیابی به عنوان قهرمانی دورازدسترس نیست؟»، گفت: در فوتبال موارد بیشماری وجود دارد. نمونه‌اش همین بازی چند روز پیش رئال مادرید و چرا راه دور برویم، بطور مثال تجربه‌ای که ما برزیلی‌ها در جام جهانی مقابل آلمان داشتیم.

وی افزود: بله ما می‌دانیم که قدرت زیاد و تیم خوبی داریم، همچنین اعتماد به نفس بالایی داریم اما به حریف‌هایمان احترام زیادی می‌گذاریم. تیم‌های قدرتمندی در این مسابقات حضور دارند که حتی سخت‌تر از ما کار کردند.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: بنابراین تنها تمرکز فعلی ما روی بازی اولمان مقابل عراق قرار دارد که تیم بسیار خوبی است و آماده سازی بسیار خوب به همراه چند بازی دوستانه داشته که از آن آگاه هستم. در نهایت می‌خواهیم همه این موارد را به کنترل خودمان در بیاوریم.

در پایان این نشست سرمربیان گروه چهارم تنها گروه چهار تیمی این مسابقات باهم‌عکسی به یادگار انداختند

منبع :مهر

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.