منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵                                 ساعت:  ۲:۳۵ ب.ظ      
امام جمعه موقت شهرستان ری:

انقلاب نکردیم که سلطان سکه و فساد داشته باشیم

امام جمعه موقت شهرری با اشاره به تخلفات اقتصادی گفت: انقلاب نکردیم که در مملکت ما سلطان سکه و فساد ظاهر شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نماز عبادی _ سیاسی جمعه این هفته شهرری به امامت حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی امام جمعه موقت شهرری و با حضور هزاران نفر از مردم مومن و انقلابی این شهرستان شد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه‌السلام گفت: امام صادق علیه‌السلام با مرتبه علمی و ربانی، شاگردان بسیار والامقام و اثرگذاری را تربیت کردند که هر کدام در معرفی مرجعیت علمی و علوم مختلف شیعه و معارف آن نقش ویژه‌ای داشتند. به‌طوری که حتی منصور دوانقی دستور داد هر گاه امام صادق علیه‌السلام فردی از شاگردان را به‌عنوان وصی قرار داد، او را از بین ببرند.

وی اظهار داشت: امروز یکی از مهمترین مسئولیت‌های مرجعیت‌های دینی تربیت نسل جوان بر اساس سیره و مکتب امام صادق علیه‌السلام است و از خداوند متعال نابودی هرچه زودتر فرقه ضاله وهابیت را طلب کردند.

امام جمعه موقت شهرری عنوان کرد: ریشه همه ظلم‌ها و گرفتاری‌ها این است که انسان در مسیر زندگی‌اش از خداوند حیا نمی‌کند و شرط مرتفع شدن گرفتاری‌ها حیا کردن از خدا و ناظر بودنش را در زندگی دانست.

وی با اشاره به حمله رضا خان به مسجد گوهر شاد در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام گفت: رضا خان برای هتک حرمت و از بین بردن ارزش‌ها دینی از حرم امام رضا علیه‌السلام شروع کرد که باعث کشتن شدن افراد بسیار زیاد و بی‌گناه شد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی بیان داشت: دشمنان ما همواره درصدد از بین بردن ارزش‌ها و انقلاب ما بودند، یک روز با رضاخان و از طریق کشف حجاب و منع عزاداری برای اهل بیت علیهم‌السلام و امروز هم از طرق مختلف.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی پیرامون مسائل ارز و سکه گفت: باید با وحدت جمعی مردم و مسئولان این مشکلات مرتفع شود، انقلاب نکردیم که در مملکت ما سلطان سکه و فساد ظاهر شود و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند «باید به سرعت با عوامل فساد اقتصادی برخورد شود.»

امام جمعه موقت شهرری افزود: دستگاه قضایی و مرتبط سریعاً با عوامل مخرب تنظیم بازار و اقتصاد کشور برخورد و این برخورد نیز مستمر باشد و نگذارند دشمنانی که همواره برای انقلاب توطئه دارند باعث مشکلات شوند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در پایان با اشاره به نزدیک شدن به روز جمعیت، تصریح کرد: امیدواریم همان‌طور که رهبر معظم انقلاب به تکثیر جمعیت در کشور تاکید دارند، خانواده به این موضوع نیز اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.