منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۰۹/۲۶                                 ساعت:  ۱۱:۴۱ ب.ظ      

انقلاب اسلامی هرگز فتنه گران را نمی بخشد/با اشرافی گری نمی توان پیرو امام و یادگار امام بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مردم ایران از بی عدالتی ها و چپاول اموال مردم گلایه دارند، گفت: هشت هزار میلیارد تومان را به ۳۰ نفر داده اند و رئیس جمهور می گوید که اختلاس نیست وام معوقه است!

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جشن بزرگ پیامبر مهربانی در مسجد صاحب الزمان (ع) شهرری گفت: پیامبر اسلام در مدت ۲۳ سال بزرگترین تمدن بشری را پایه گذاری کرد.

نقوی حسینی تصریح کرد: پیامبر در عصر جاهلیت و میان عده ای جاهل و نادان در سرزمین حجاز مبعوث شدند و در بین چنین جماعتی به تنهایی رسالت خود را ابلاغ کردند.

وی با بیان اینکه رمزگشایی موفقیت پیامبر نیاز امروز جامعه ما است، افزود: انقلاب اسلامی پرتوی از حرکت اسلام است و در غیر اینصورت اهداف انقلاب محقق نمی شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امام خمینی (ره) با بازخوانی پیروزی پیامبر وحدت و رحمت، در سال ۱۳۵۷ شاه دیکتاتور را که عروسک خیمه شب بازی آمریکا بود از میان برداشت و به هنگام رحلت تنها دارایی خود از مال دنیا که یک منزل پدری در خمین بود به کمیته امداد واگذار کرد.

نقوی حسینی ادامه داد: رئیس سیای آمریکا که همه دنیا را در چنگ دارد و به همه جوامع بشرینفوذ کرده است، جلوی دوربین اعلام کرد؛ در تمام فراز و نشیب های دیپلماسی کسی که پیروز شد نه آمریکا، نه ۵+۱ و نه شورای امنیت بود بلکه رهبر ایران پیروز شد.

وی با تأکید بر اینکه با تجمل گرایی و اشرافی گری نمی توان پیرو امام و یادگار امام بود، اظهار داشت: کسانی که در نظام مدیریت اسلامی قرار می گیرند باید خود را خادم و نوکر مردم تلقی کرده و به آن عمل کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: مردم ایران هرگز از کاستی ها و کمبودها گلایه نمی کنند بلکه از ظلم، بی عدالتی، فاصله طبقاتی، غارت های غیر قانونی و چپاول اموال مردم ناراحت می شوند.

نقوی حسینی با بیان اینکه دریافت وام ۲۰میلیون ریالی از بانکها دارای شرایط بسیار سخت است، گفت: چگونه هشت هزار میلیارد تومان به ۳۰ نفر داده شده و رئیس جمهور می گوید که اختلاسی صورت نگرفته اینها وام معوقه است!

وی با اشاره به وزیری که در کمیسیون امنیت ملی در حضور اعضای کمیسیون اعلام می کند ۷۸۰ میلیارد تومان ثروت دارم، تصریح کرد: برای نظارت و مبارزه با فساد، باید فردی انتخاب شود که خودش از هرگونه فساد به دور باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خائنانی که در فتنه ۸۸ به چهره پاک نظام جمهوری اسلامی چنگ کشیدند، هرگز تاریخ انقلاب اسلامی آنها را نخواهد بخشید.

نقوی حسینی بیان کرد: عده ای در مجلس به ما گفتند؛تا کی می خواهید شمشیر فتنه را در سر ما نگه دارید و ما پاسخ دادیم؛ تا زمانی که انقلاب اسلامی هست و شما فتنه گران هستید این شمشیر بالای سر شما خائنان قرار دارد.

وی با اشاره به شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم گفت: برای نظام اسلامی خیلی هزینه شده است؛ چند صد هزار نفر از بهترین جوانان کشور جان خود را برای حفظ نظام تقدیم کرده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.