منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱                                 ساعت:  ۳:۱۸ ب.ظ      

انفجار منزل مسکونی در شهرری ۳مصدوم برجای گذاشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: انفجار مواد محترقه و آتش سوزی در محله دولت آباد شهرری منجر به مصدومیت یک زن و دو نوجوان شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص انفجار موتد محترقه در شهرری در جمع خبرنگاران گفت: ساعت ۱۲:۴۱ ظهر امروز حادثه انفجار و آتش سوزی در یک منزل مسکونی در محله دولت آباد شهرری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام می شود آتش نشانان در مدت زمان حدود ۳ دقیقه در محل حاضر می شوند.

وی افزود: محل آتش سوزی یک منزل قیمی حدود صد متری بود که داخل اتاقهای آن محلی برای تولید و بسته بندی و نگهداری مواد محترقه، ترقه و فشفشه بوده که در شب چهارشنبه سوری پایان سال استفاده می شود، تبدیل شده بود.

ملکی اظهار کرد: حجم زیادی از این مواد، مواد اولیه ساخت و تولید و مواد آماده شده و بسته بندی شده و لوازم اولیه برای ارائه به بازار در حجم زیاد در اتاقهای ایم منزل نگهداری می شد که در ابتدا انفجاری رخ داده بود که منجر به آتش سوزی شده بود.

وی تصریح کرد: زمانی که آتش نشانها به محل رسیدند، اتاقها کاملا شعله ور بود یک خانم حدودا ۶۰ساله و یک پسر نوجوان حدودا ۱۵ ساله و یک دختر ۱۲ ساله در منزل حضور داشتند که خانم و پسر شدیدا از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شدند و دختر نوجوان دچار دودگرفتگی بود و درمحاصره شعله های آتش بودند که آتش نشانها در اولین اقدام این افراد را خارج کردند و به محل امن انتقال دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه در اثر شدت انفجار بخشی از شیشه ها و در و پنجره ها تخریب شده بود، گفت: شعله های آتش در حال سرایت به منازل همسایگان بود که آتش نشانها بلافاصله عملیات خاموش کردن آتش را در دستور کار قرار دادند و از گستردگی بیشتر جلوگیری کردند.

ملکی در پایان با بیان اینکه مصدومان برای مداوا تحویل عوامل اورژانس شدند، تصریح کرد: آتش خاموش شد محل ایمن سازی شد و در ساعت ۱۳:۳۲ آتش نشانان محل را تحویل نیروهای انتظامی دادند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.