منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵                                 ساعت:  ۱۱:۲۵ ب.ظ      
فاطمه آلیا:

اقتصاد، فرهنگ و سیاست کشور در چهار سال لطمه خورد

مسئول کمیته بانوان ستاد رئیسی گفت: دولت روحانی استقلال کشور را قبول ندارد و کل دنیا را دهکده جهانی می داند که آمریکا کدخدای آن است.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، فاطمه آلیا مسئول کمیته بانوان ستاد دولت کار و کرامت در همایش بزرگ حامیان مردمی سید ابراهیم رئیسی که با حضور زنان متدین در مسجد ارشاد شهرری برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات به مثابه شب قدر است، در شب قدر سرنوشت یک سال مقدر می شود و در انتخابات سرنوشت چهارسال کشور تعیین می شود. 

وی با بیان اینکه در سال ۹۲، آراء روحانی از ۵۰درصد، ۲۵۰ هزار رأی بیشتر بود، گفت: در هر صورت ما روحانی را به عنوان رئیس جمهور قانونی پذیرفتیم و به لحاظ شخصیت حقیقی به همه احترام می گذاریم اما اگر نقدی داریم بر مسئولیت پذیری و شخصیت حقوقی افراد است.

مسئول کمیته بانوان ستاد رئیسی بیان کرد:  رئیس قوه مجریه که باید اجرا کننده باشد، اگر در جهت اولویت های مردم، مطالبات انقلاب اسلامی، فرمایشات مقام معظم رهبری و تکریم خانواده شهدا  تلاش نکند، سرعت پیشرفت به کندی پیش می رود.

آلیا ادامه داد: کار به جایی رسید که عربستان که اقتصادش را بعد از نفت مدیون حجاج ایرانی است، زائران ما را شهید و به دو جوان ایرانی تعرض کردند و وقتی که از دستگاه دیپلماسی و وزارت خارجه درخواست رسیدگی کردیم، مسائل فرعی و انحرافی مانند کنسرت را مطرح می کنند و از پرداختن به مسائل مهم سرباز می زنند.

وی با اشاره به انفعالات حوزه سیاست، بیان کرد: حتی فردی را که خود روحانی به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل معرفی کرده بود، آمریکا راه نداد و در بحث برجام نیز آمریکا متن مذاکره را از پیش نوشته و آماده کرده بودند و تیم مذاکره کننده ایرانی نیز به آنها اعتماد کردند و لذا رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ ما از غنی سازی تنزل می کنیم اما به شرطی که تمام تحریم ها لغو بشود. اکنون بعد از سه سال و نیم می گویند بعضی از تحریم ها لغو شده به ما دوباره رأی بدهید تا در چهار سال بعدی بقیه تحریم ها لغو بشود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد نیز انفعالات داشتیم، گفت: در پسابرجام اقتصاد ما تنزل پیدا کرد، کارخانه ها یکی پس از دیگری تعطیل شد و کارگران از کار بیکار شدند.

آلیا با بیان اینکه مقام معظم رهبری طی چند روز اخیر در کنار بسیاری از اشکالات دیگر در مورد سند ۲۰۳۰ فوق العاده رنجیدند، گفت: برنامه ای که بصورت مخفیانه و بدون تصویب در مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی توافق کردند از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۳۰ اجرا بکنند و حتی کارگروهها را تشکیل داده و اجرای آن را شروع کردند.

وی با بیان اینکه اگر سند ۲۰۳۰ خوب بود آن را پنهان نمی کردند، افزود: در بخشی از متن این سند آمده است که آموزش قرآن برای کودکان ما مضر است، مفاهیم دینی باید از کتابهای درسی حذف شود، آموزشهای جنسی از کلاس دوم ابتدایی به کودکان آموزش داده شود،سه نوع خانواده داریم؛ زن و مرد و بچه، مرد و مرد و بچه، زن و زن و بچه، عده ای از زنان ما بروند در فنلاند آموزش خانواده یاد بگیرند و بیایند به خانمهای دیگر ایرانی یاد بدهند.

آلیا با اشاره به اینکه سیاست دولت یازدهم  پیمان بستن با کدخدا بود، تصریح کرد: قرار نبود چهار سال بر سر کار بیایند و اقتصاد، فرهنگ و سیاست کشورمان لطمه بخورد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.