منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶                                 ساعت:  ۱۰:۵۸ ق.ظ      
مصاحبه اختصاصی:

افتخار می‌کنم از جنوبی‌ترین نقطه تهران به تلویزیون رفتم

“محمدحسین مولایی” متولد ۹ خرداد سال ۱۳۵۹ خورشیدی، همان دانش‌آموز دیروز رشته مهندسی برق دبیرستان میرداماد شهرری و مجری توانمند امروز صدا و سیمای ایران است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، “محمدحسین مولایی” متولد ۹ خرداد سال ۱۳۵۹ خورشیدی، همان دانش‌آموز دیروز رشته مهندسی برق دبیرستان میرداماد شهرری و مجری توانمند امروز صدا و سیمای ایران است.

علاقه او به کارهای هنری در نوجوانی تا سال‌های متمادی باعث شد تا عصر روز شنبه سال ۱۳۸۰ ، جوان ۲۰ ساله اهل ری برنامه زنده شبکه ۱ را به روی آنتن ببرد و با تمام سختی‌ها مهمترین اتفاق زندگی هنری‌اش رقم بخورد. جوان توانمند محله میدان نارنج آنقدر خوش درخشید که اجرای برنامه‌هایی همچون آفتاب شرقی و سلام تهران را به او سپردند و سال‌ها از قاب جادویی تلویزیون، میهمان خانه‌های مردم شد.

محمد حسین می‌گوید: همیشه افتخارم این بوده که از جنوبی‌ترین نقطه تهران به تلویزیون رفتم و این در شرایطی بود که آن موقع ورود به صدا وسیما به سختی انجام می‌شد و بعد از سه بار رد شدن در مراحل تست توسط مجریانی همچون: شجاعی مهر و حسینیان، سرانجام با گذراندن کلاس‌های تخصصی در تست قبول شدم و حالا هر دو مجری از دوستان من هستند و هرز گاهی مرور این خاطرات در جمع دوستان، فضایی آکنده از نشاط و خنده را ایجاد می‌کند.

مولایی از وضعیت ورود افراد غیر تخصصی به صدا و سیما گله می‌کند و می‌گوید: الان خیلی‌ها با پارتی بازی و زد و بند و آشنا بازی وارد این عرصه می‌شوند که حق افراد توانمند تضییع می‌شود و شرایط خیلی با گذشته فرق کرده است.

خیلی علاقه دارم تا در شهرری کلاس‌های گویندگی و فن بیان را برای اهالی شهرم برگزار کنم تا اگر استعدادی دیده شد در اولین فرصت معرفی‌اش کنیم. “ری” همیشه در همه حوزه‌ها و در عمل نشان داده ظرفیت‎‌های بالایی دارد و اگر نهادی داوطلب شود آمادگی برگزاری این کلاس‌ها را دارم.

محمد حسین مولایی دکتری مدیریت حوزه رسانه و فرهنگ، دو سال به عنوان جوان برگزیده کشور انتخاب که از سوی رئیس جمهور وقت از وی تجلیل شد و ۸ سال مقام آور شعر دانش آموزی در کشور شد که سه جلد کتاب از وی به چاپ رسیده است.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.