منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱                                 ساعت:  ۱:۳۲ ب.ظ      

افتتاح مسجد عبدالعظیم حسنی (ع) در شهر ری

اولین مسجد به نام عبدالعظیم حسنی(ع) در سطح جهان، ۲۰ آذرماه در منطقه محروم شهرک‌های مفتح، گلستان و ارغوان شهر ری افتتاح شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، اولین مسجد به نام عبدالعظیم حسنی(ع) در سطح جهان، ۲۰ آذرماه در منطقه محروم شهرک‌های مفتح، گلستان و ارغوان شهر ری افتتاح شد.

افتتاح این مسجد که با استقبال خوبی از سوی ساکنان شهرک های مفتح، گلستان و ارغوان همراه شده بود، نخستین مرکز دینی و فرهنگی در این منطقه از شهر ری است.

مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با حمایت های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و کمک های تعدادی از خیرین شهر ری و همراهی اعضای پایگاه های بسیج شهرک های مجاور ساخته شد.

ساخت مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در سالروز میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در سال ۱۳۹۶ آغاز شد و به همت مردم، خیران و بعضی از دستگاه های مربوطه، و با ابتکا به روحیه بسیجی، طی یک سال ساخته شد.

هرچند بخش هایی از مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تکمیل نشده است اما از امروز (۲۱ آذرماه) سه نوبت نماز جماعت به امامت حجت‌الاسلام خوش چشم، از فعالان فرهنگی جنوب تهران، در آن اقامه می‌شود.  

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.