منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱                                 ساعت:  ۳:۴۴ ب.ظ      
به دنبال خدمت رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه انجام شد:

اعزام سومین تیم عملیاتی منطقه ۲۰ به ثلاث باباجانی

شهردار منطقه ۲۰ از تداوم فعالیت تیم عملیاتی این منطقه در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی و اعزام سومین گروه نیروهای خدماتی-اجرایی این منطقه خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سید احمد صفوی مدیر عملیات اجرایی مستقر در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی گفت: سومین گروه ۷۰ نفره نیروهای خدماتی- اجرایی شهرداری منطقه ۲۰ برای جایگزینی با گروه دوم که مشغول عملیات رفت و روب و نظافت شهرهای تازه آباد و ازگله هستند، اعزام شدند.

صفوی با اشاره به اینکه فعالیت تیم عملیاتی منطقه ۲۰ از ۲۸ آبان آغاز شده است، افزود: تاکنون ۷۴۷ تن زباله و یک هزار و ۸۸۵ تن خاک و نخاله جمع آوری و ۲ میلیون و ۸۵۶ هزار و ۷۴۰ مترمربع رفت و روب در شهرهای تازه آباد و ازگله انجام شده است.

وی به وجود ۹۰ چشمه سرویس بهداشتی که از سوی شهرداری منطقه ۲۰ نصب شده است نیز اشاره کرد و افزود: ۱۰۴ هزار و ۱۰۰ مترطول لایروبی انهار،  ۱۶ هزار و ۲۰۰ مترمربع شستشوی خیابان های اصلی و ۷۳ هزار مترطول شستشوی جداول از دیگر اقداماتی بوده است که از ابتدای زمان استقرار در شهرستان ثلاث باباجانی انجام گرفته است و همچنان نیز ادامه دارد.

شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: ۲۳ دستگاه ماشین آلات از جمله تریلر، واترجت، خودرو جدول شوی، مینی پک، بابکت، تانکر آب، خاور، کامیون و فان نیز که از شروع فعالیت عملیاتی به شهرستان ثلاث باباجانی ارسال شده بودند نیز همچنان مشغول فعالیت هستند.

بر اساس این گزارش خدمت رسانی شهرداری تهران به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به دنبال دستور رئیس شورای شهر و نهایتا استقرار دو منطقه ۱۴ و ۲۰ به عنوان مناطق معین در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی آغاز شد تا با جمع آوری زباله های شهری که از زمان وقوع زلزله جمع آوری نشده بود از مشکلات جدی بهداشتی و زیست محیطی که احتمال بروز آن برای شهروندان وجود داشت، جلوگیری شود. 

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.