منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴                                 ساعت:  ۲:۲۸ ب.ظ      

اشتباه فاحش پرسنل بیمارستان، سرنوشت مرد جوان را دگرگون کرد! +عکس

این مرد به همراه نامادری اش بدلیل این اشتباه بزرگ، از بیمارستان شکایت کرده اند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مرد جوان اهل شانگهای چین بدلیل اشتباه فاحش پرسنل یک بیمارستان از آنها شکایت کرده است. “وانگ” که ۲۸ سال پیش در این بیمارستان بدنیا آمده بود، بدلیل خطای پرسنل بیمارستان به خانواده ای دیگر تحویل داده شده بود. وی اکنون به همراه نامادری اش که در جستجوی پسر واقعی اش است شکایتی علیه این بیمارستان تنظیم کرده اند.

وانگ در این خصوص گفت:” همیشه از سوی اقوام و دوستانم بدلیل اینکه شبیه به پدرم نبودم مورد تمسخر و آزار و اذیت قرار می گفتم. سال ۲۰۰۴ این شایعات و کنایه ها باعث شد تا همسرم از من طلاق بگیرد. سرانجام در سال ۲۰۱۱ آزمایش خون نشان داد که خانواده ای که در آن بزرگ شده ام، خانواده واقعی من نیست. تست دیگری که در سال ۲۰۱۶ انجام دادم ثابت کرد که مادر فعلی من، مادر واقعی من نیست.”

حال این مرد و مادر غیر واقعی اش با تنظیم یک شکایت علیه بیمارستان سلامت کودکان شانگهای مبلغ ۱.۳ میلیون یوآن چین طلب غرامت کرده اند.

“ژانگ”، نامادری وی می گوید به یاد دارم بعد از زایمانم در سال ۱۹۸۹ ، فرزندم را برای انجام آزمایش از اتاقم بیرون بردند. ۳ روز بعد که فرزندم را نزدم بازگرداندند از خوردن شیر امتناع می کرد.

گفتنی است؛ این بیمارستان با پذیرش خطای خود، آن را سهوی دانسته و قول داده تا در یافتن پسر واقعی این زن و والدین وانگ به آنها کمک کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.