منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵                                 ساعت:  ۱۰:۵۹ ق.ظ      
زهرا نعمتی:

از اینکه نامزد دریافت جایزه بین المللی روز زن شدم، شگفت زده ام

بانوی پارا کماندار ایران با بیان اینکه خبر نامزد شدنم برای دریافت جایزه روز جهانی زن باعث شگفت زدگی ام شد، گفت: این افتخار برای تمام زنان ایران است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، زهرا نعمتی  در مورد اینکه از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک به عنوان نامزد دریافت جایزه روز جهانی زن شده است، گفت: این انتخاب برای من خیلی شگفت انگیز و جالب بود، چون از کشوری انتخاب شده ام که علیه زنانش تبلیغات منفی می شود و عنوان می کنند در ایران حقوق زن رعایت نمی شود و بانوان شرایط خوبی ندارند.

وی افزود: علیرغم همه این تبلیغات منفی برای دریافت جایزه بهترین زن دنیا نامزد شده ام و این امر برای من افتخار خیلی بزرگی است.

پارا کماندار طلایی ایران اظهار داشت: این اتفاق به نظر من پیام های زیادی برای بسیاری از زنان دنیا دارد تا نشان دهد زنان ایرانی می توانند بهترین باشند و به عنوان الگو به دنیا معرفی شده و باعث افتخار کشورشان و زنان دنیا باشند.

نعمتی در پایان گفت: این اتفاق انعکاس سیاسی، اجتماعی و خانوادگی وسیعی دارد. نمی دانم چرا مرا انتخاب کرده اند شاید به دلیل موفقیت های پی در پی و دفاعی که از حقوق زنان در کشورم و سازمان ملل داشته ام، در این انتخاب تاثیرگذار بوده است.  به هر حال از این اتفاق خیلی خوشحالم. این افتخار متعلق به تمام زنان ایران است.

منبع : سایت کمیته ملی پارالمپیک

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.