منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹                                 ساعت:  ۲:۲۰ ب.ظ      
رئیس سازمان صدا و سیما:

ارتباط فیبر نوری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم با صدا و سیما برقرار شد

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: آستان مقدس حضرت عبدالعظیم به عنوان مرکز معرفت و معنویت تهران با سازمان صدا و سیما ارتباط فیبر نوری برقرار می کند.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما در مراسم افتتاح دفتر رسانه ملی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) در جمع خبرنگاران گفت: امروز چهارمین ارتباط فیبر نوری از مراکز معنوی کشور به صدا و سیما متصل شد.

علی عسکری با بیان اینکه حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام یکی از اسوه های حسنه است، افزود: مرقد مطهر این امامزاده واجب التعظیم در قبله تهران، یکی از مراکز انتشار معرفت و معنویت برای شهر تهران و همه کشور ایران است.

وی اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح سامانه تصویربرداری تلویزیونی و استودیو رادیو تلویزیونی سازمان صدا و سیما در این آستان مقدس هستیم و سامانه ارتباط زنده این مرقد با سازمان صدا و سیما جام جم از طریق فیبر نوری متصل می شود.

رئیس سازمان صدا و سیما ادامه داد: قبل از این، ارتباط فیبر نوری با حرم مطهر امام رضا (ع)، حرم حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ برقرار شده بود و امروز شاهد اتصال حرم حضرت عبدالعظیم (ع) به صدا و سیما هستیم.

علی عسکری گفت: امیدوارم پس از این مردم تهران و کل شهرهای کشور بتوانند از برنامه های ارزشمند و مفیدی که در این آستان تهیه می شود، بیشتر استفاده کنند.

وی با بیان اینکه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) در جوار شهر بزرگ تهران ام القرای اسلام قرار دارد، افزود: همه شبکه های سازمان صدا و سیما به طور زنده می توانند از برنامه های فاخر و ارزشمند این آستان بهره برداری کنند که باعث اشراب معنویت در جامعه می شود.

رئیس سازمان صدا و سیما که در این مراسم ملبّس به لباس خادمی این آستان شده بود، گفت: تمام عمرمان تلاش کردیم خادم رسول الله و مکتب اهل بیت علیه السلام باشیم و امروز خوشحالم که افتخار داشتم این لباس خادمی را بپوشم.

مراسم افتتاح دفتر شبکه ۵ سیما در آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و آیت الله ری شهری برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.