منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵                                 ساعت:  ۱:۳۲ ب.ظ      

ادامه مدال آوری نمایندگان ایران در مسابقات دوومیدانی معلولان فزاع

کاروان ایران در رقابت های دوومیدانی معلولان فزاع تا به امروز صاحب ۶ مدال در بخش نابینایان و ۱۳ مدال در بخش معلولان شده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،مسابقات دومیدانی بین المللی معلولان فزاع امروز جمعه با برگزاری رقابت های روز سوم در امارات پیگیری دش. در این روز از رقابت ها حامد امیری، ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۴، با رکورد ۲۷ متر و ۸۵ سانتی متر صاحب مدال نقره شد.

محمد رضا احمدی در ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۳، با رکورد ۸ متر و ۷۹ سانتی متر صاحب نشان برنز شد. هاشم رستگاری دیگر نماینده ایران در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس F۳۷، با رکورد ۱۲ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه  عنوان چهارم را کسب کرد.

همچنین  کامران یزدی در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس F۳۸ نهم شد. زهرا برناکی در  ماده دو ۱۰۰ متر کلاس F۴۶ و ظفر ذاکر در ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۵ عناوین چهارم را کسب کردند. علیرضا محمودی نیز در ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۴، با رکورد ۱۷ متر و ۵۲ سانتی متر در جایگاه هفتم قرار گرفت.

در رقابت های پارا دو و میدانی نابینایان و کم بینایان نیز در دوی ۱۰۰ متر بانوان حکیمه گودرزی توانست به دومین مدال نقره خود دست یابد.

امروز و در آخرین روز از مسابقات سمیه عطایی در نیزه، گودرزی و مهدوی کیا در پرش طول و اولاد و زمانی و شمشیری در پرتاب دیسک به رقابت با رقبا خواهند پرداخت.

به این ترتیب کاروان پارا دو و میدانی نابینایان و کم بینایان تا امروز  یک طلا دو نقره و سه برنز کسب کرده و تیم پارا دو و میدانی جانبازان و معلولان نیز ۱۳ مدال به دست آورده است.

منبع : مهر

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.