منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰                                 ساعت:  ۱۰:۳۱ ق.ظ      

اجرای ‌طرح “تاک” در تمام‌ مناطق محروم کشور

مسئول روابط عمومی موسسه خیریه امام علی(ع) شهرری گفت: طرح تاک (توان افزایی مناطق کم برخوردار) که زمینه اجرایی صددرصدی دارد آماده ارائه به عموم علاقه‌مندان برای اجرایی کردن در تمامی مناطق محروم کشور است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، فاطمه علیشاه گفت: موسسه خیریه امام علی (ع) شهرری در سال ۱۳۷۳ با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و فرزندان تحت حمایت آنان تاسیس و به شماره ثبت ۹۹۷۱ به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد.

وی افزود: این موسسه در ادامه فعالیت‌های خود و بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته در مناطق محروم استان خراسان جنوبی از سال ۱۳۸۸ با انگیزه ریشه کن کردن فقر و محرومیت در مناطق کم برخوردارو جلوگیری از مهاجرت روستائیان به کلان شهرها حول چهار محور فرهنگ سازی، اشتغال، سلامت و مسکن به فعالیت پرداخته است.

مسئول روابط عمومی موسسه خیریه امام علی(ع) شهرری تصریح کرد: برای اجرای اهداف مدنظر و نظارت مستقیم بر پیشبرد اهداف تعریف شده ستادهای هماهنگی در شهرستان‌های قاینات، نهبندان، زیرکوه، سربیشه و فردوس از استان خراسان جنوبی و شهرستان مهاباد از استان اصفهان مستقر و نیروهای موظف با سوابق کاری بالا به استخدام موسسه در آمدند.

علیشاه بیان کرد: با نظارت‌های مستقیم و فعالیت‌های شبانه‌روزی دست‌اندکاران موسسه خیریه امام علی (ع) هم اکنون طرح تاک (توان افزایی مناطق کم برخوردار) که زمینه اجرایی ۱۰۰ درصدی دارد و از پشتوانه علمی برخوردار است آماده ارائه به عموم علاقه‌مندان برای اجرایی کردن در تمامی مناطق محروم کشور است.

وی افزود: این موسسه با کسب مجوز فعالیت در سطح ملی هم اکنون از مرحله “اجرا از روستا به روستا” عبور کرده و با شناسایی شهرستان‌های دارای مناطق محروم فعالیت خود را گسترش داده است.

مسئول روابط عمومی موسسه خیریه امام علی(ع) شهر ری تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع آموزش در اهداف موسسه خیریه امام علی (ع) مهرماه امسال این موسسه با همکاری خیر بزرگوار “غدیر کاشانی” و حضور نماینده وی دکتر غنی‌پور و همراهی هنرمندانی چون لاله اسکندری، الناز حبیبی و علی اوجی در روستای محروم “چاه عباس اردونی” از توابع شهرستان نهبندان حضور پیدا کردند تا این کودکان فراموش شده را دیدار و به آنان نوید زندگی دهند.

علیشاه بیان کرد: محموله‌ای شامل ۹۵۴ بسته کامل تحصیلی به همراه ۳۴ کارت هدیه ۲ میلیون ریالی برای دانش‌آموزان محروم تحت حمایت موسسه خیریه امام علی (ع) توسط این خیر بزرگوار تدارک دیده شده بود که طی چند روز بین این عزیزان توزیع شد.

وی افزود: شوق و اشتیاق کودکان روستایی از هدایای دریافتی قابل وصف نبود و آیا شادی بالاتر از دیدن خنده این عزیزان در این دنیا وجود دارد.

مسئول روابط عمومی موسسه خیریه امام علی(ع) شهر ری تصریح کرد: تمامی هموطنان می‌توانند با حمایت خود از این روستائیان محروم آنان را در رسیدن به آینده‌ای بهتر حمایت و خود را در شادی آنان سهیم کنند.

تسنیم

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.