منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰                                 ساعت:  ۱۱:۳۴ ق.ظ      

اجرای گشت و پایش شبانه اداره محیط زیست شهرستان ری

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از اجرای گشت و پایش شبانه اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان در بخش فشافویه شهرستان ری بمنظور شناسایی ، جلوگیری و همچنین برخورد با عوامل پسماندسوزی و منابع آلاینده در شب هنگام خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به گزارش خبرگزاری برنا تهران،  زهره عبادتی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: بر همین اساس کارشناسان و یگان حفاظت  این اداره طی گشت و پایش شبانه ، در محور اتوبان تهران –  قم و اطراف فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مورد پایش زیست محیطی قرار دادند ، که در این پایش به یک مورد پسماند و ضایعات کابل و سیم سوزی بزرگ در حاشیه رودشور برخورد و با هماهنگی مقام محترم قضایی نسبت به توقیف خودروها اقدام و عوامل خاطی تحویل کلانتری مربوطه گردید .

وی افزود : از آنجائیکه ضایعات سوزی و کابل سوزی ها  باعث ایجاد آلودگی شدید هوا و انتشار بوی نامطبوع می گردد از اینرو افراد سودجو و فرصت طلب در شب هنگام ، نسبت به این عمل اقدام می نمایند .

عبادتی در پایان افزود : اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری ضمن تشکر از همکاری جدی مقام محترم قضایی و انتظامی و …. در اجرای قانون هوای پاک و سایر قوانین مرتبط ، با اشاره به اینکه پسماندسوزی های غیراصولی مغایر با ضوابط زیست  محیطی بوده  است و برخورد با  این نوع فعالیت در دستور کار این اداره قرار داشته است ، در صورت شناسایی و مشاهده هرگونه عملکرد نامطلوب و آلاینده زیست محیطی با خاطیان برخورد قانونی صورت پذیرفته  و متخلفین امر از طریق مراجع قضایی مورد پیگرد قرار خواهند گرفت.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.