منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰                                 ساعت:  ۸:۰۵ ق.ظ      

ابطال انتخابات کهریزک منتظر تصمیم هیأت نظارت مرکزی/نامه سرگشاده جمعى از مردم کهریزک

در پی تخلفات صورت گرفته در انتخابات پنجمین دوره شورای کهریزک، مردم این شهر منتظر تصمیم نهایی هیأت نظارت مرکزی مبنی بر ابطال و یا تایید انتخابات هستند. در این راستا جمع کثیری از اهالی کهریزک که خواستار احقاق حقوق شهروندی خود هستند، در نامه ای سرگشاده با رهبر معظم انقلاب درد دل کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، با اعلام و تأیید صحت انتخابات در شورای شهرهای باقرشهر و حسن آباد از سوی هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان ری، هنوز نتایج در کهریزک منتظر بررسی و تأیید هیأت نظارت استان تهران است.

هیأت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ری با استناد به گزارش تخلفات دستگاه های مختلفی همچون دستگاه قضایی، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی در نظر دارد تا انتخابات شورای اسلامی شهر کهریزک را ابطال نماید.

در این راستا برخی اظهار نظرها ابطال انتخابات را ظلم به آرای سالم کاندیداهایی می دانند که تخلف نکرده اند و این امر باعث بی توجهی به آرای بخشی از مردم آن منطقه می شود.

با توجه به تخلفات آشکار رخ داده در انتخابات شورای شهر کهریزک باید دید هیات نظارت مرکزی به عنوان مرجع تصمیم گیر نهایی چه اقداماتی را اتخاذ می کند و با متخلفان چه برخوردی می شود.

اکنون که اهالی کهریزک منتظر تصمیم نهایی هیأت نظارت مرکزی مبنی بر ابطال انتخابات و یا تایید آن هستند، جمع کثیرى از مردم شهر کهریزک نامه ای سرگشاده به رهبر عظیم الشأن انقلاب نوشته اند؛

متن نامه به شرح زیر است:

رهبر عزیزمان سلام. مهربان رهبرا این روزها دلمان بدجور تنگ است برایتان، مثل کودکى هستیم که آزار دیده و حالا دلخوش دستان پرقدرت پدر است، دلش گرم است که میتواند سرش را روى شانه هاى پدرش بگذارد، اشک بریزد و گِله کند.

ما هم گله داریم، این بغض لعنتى روزهاست که آزارمان میدهد، گلوگیر شده، می خواهیم اشک نشود تا مایه تمسخر بیگانه نشود، می خواهیم فریاد نشود تا خداى ناکرده دشمن شاد نشویم.

سید بزرگوار،

شنیدیم پارسال آمدید این نزدیکى، توى امامزاده شهر ما نماز صبح خواندید، کاش می شد خبر میدادید تا بیاییم و اقتدا کنیم به شما که نور قلبمان هستید. می دانیم که یادمان هستید، می دانیم که دعایمان می کنید، روزگارمان شاید سخت بگذرد ولى دلمان گرم است به وجودتان، به سایه تان روى سرمان که قوى و صبورمان می کند.

آقاى عزیزمان؛

شما فرمودید رأى بدهید تا انتخابات پرشور باشد و چشم دشمنان کور شود، ما هم رفتیم .

بعضى هایمان به سختى رأى دادیم و خیلیهایمان ساعت ها پاى صندوق رأى ماندیم و آخر با شناسنامه هاى مهر نخورده برگشتیم خانه.

می دیدیم که رأى خرید و فروش می کنند، می شنیدیم که صحبت از خرید چهارهزار تا و پنج هزار تا رأى می کنند ولى مسئولین گفتند مصلحت نیست که روز انتخابات مشکل درست کنید، بگذارید رسیدگى می شود.

مدرک جمع کردیم و تحویلشان دادیم، اتوبوس بردیم، فیلم ها و عکس ها و شناسنامه هاى خریدارى شده و پول هاى نقد فراوان را از خرید و فروش رأى جمع کردیم و تحویل مسئولین دادیم.

راستى از آن روز چند روز گذشته؟

خسته شدیم از بس روزها را به امید رسیدگى و اعلام خبر ابطال این به ظاهر رأى گیرى شمردیم.

دلمان گرفته آقا،

بعضیهایشان طرفدار مردم بودند، خیلى کمکمان کردند ولى این اواخر اخبارى به گوشمان می رسد که دارند بعضى ها را قانع می کنند به تأییدشان.

آنها که باعث شدند اسم این منطقه کوچک پایین شهر در بنگاه هاى خبرپراکنى دشمن هم آورده شود و ما را به باد تمسخر بگیرند.

می دانیم شما مثل پدرى هستید که یک یک فرزندانش را دوست می دارد.

مخصوصاً آن ها که سخت تر زندگى می کنند.

اماما؛

سخت دلگیریم از کسانى که سعى می کنند با پول همه چیز را بخرند. بینهایت دلخوریم از کسانى که آبرویمان را بردند و شخصیتمان را خرد کردند.

ما اینجا همه چیز را تحمل کردیم:

معضلات مرکز زباله را، پزشکى قانونى و مشکلات بهشت زهرا را، نداشتن بیمارستان و آب آشامیدنى و …

و تنها می خواستیم نمایندگان شوراى شهرمان را با رأى مردم همین شهر انتخاب کنیم.

آقا شاید ما خوب نمی دانیم، مگر این کارشان حق الناس نیست؟

یادتان است شما دست خطى فرستادید براى بناى موقوفه بیمارستان هاشمى نژاد؟ فرمودید باید براى خدمت رسانى به مردم کهریزک و قراى اطراف باشد؟

خدا شاهد است تپش قلبمان چندبرابر میشود وقتى یادمان می افتد رهبرى داریم که به فکر ما مردم ضعیف جنوب شهر است.

می دانیم به فکر همه هستید، فقیر و ثروتمند هم ندارد، همه را دوست دارید، به فکر همه مان هستید.

حالا میشود خواهشى کنیم؟ رهبرم؛ دارند ما را آزار می دهند، بعضى ها می خواهند این وسط مردم را له کنند و براى خودشان سودهاى کلان در نظر گرفته اند.

آقا؛

اینجا کسانى می خواهند همه چیز به نفع خودشان تمام شود نه مردم.

امیدمان اول خدا و بعد شما هستید آقا.

شنیدم که روز ارتحال امام فرمودید؛ باید به تخلفات انتخاباتى رسیدگى کنند.

آقا به خدا اینجا مردم دارند مأیوس می شوند، از رأى دادن، از انتخاب کردن.

مردم می گویند باید صندلى هاى شوراى اینجا را سالهاى بعد به مزایده بگذارند اگر امسال بخواهند این انتخابات را تأیید کنند. آقا منت سرمان بگذارید، تذکرى به مسئولان بدهید، اسم شهرمان را بگویید و تأکید کنید.

آقا ما همان بچه کوچکى هستیم که منتظر است پدرش به خاطر آبرودارى تشویقش کند و به خاطر صبورى تأییدش کند.

و به سان همان کودکى هستیم که منتظر است پدرش اخمى کند به نابکاران و تذکر بدهد به آنها که می خواهند خداى ناکرده ناعادلانه قضاوت کنند.

آقا دلخوش و صبوریم به خاطر وجود با برکتتان، و منتظریم به امید نگاه مهربانتان به این مردم تا با جذبه عمیق و تدبیر حکیمانه تان دستورى دهید که ان شاالله با وجود هجوم انواع و اقسام تخلف و تقلب و مدارکى که آن روز موجود است و بسیارى از مقامات هم دستور ابطال را صادر کرده اند بعضى ها نتوانند نفوذ کنند و نظر و منفعت خودشان را به منفعت مردم ترجیح دهند.

آقا برایمان دعا کنید، صلواتى بفرستید به نیت صبر برایمان، دعایمان کنید تا دلمان آرام شود.

دلمان برایتان تنگ است آقا، گاهى به فرزندانتان سربزنید تا قدوم مبارکتان به این خطه صفا و برکت ببخشد.

محتاج نگاه مهربان شما، جمع کثیرى از شهروندان شهر کهریزک.

 

انتهای پیام/

 

یک پاسخ به “ابطال انتخابات کهریزک منتظر تصمیم هیأت نظارت مرکزی/نامه سرگشاده جمعى از مردم کهریزک”

  1. محمد گفت:

    خدا لعنت کنه متقلبین که فقط به فکر جیبشونن