منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶                                 ساعت:  ۳:۰۴ ب.ظ      
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع):

آمریکا و اسرائیل سردمداران اصلی جنایات میانمار هستند و هدف‌شان از بین بردن مسلمانان است

معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا(ع) گفت: آمریکا و اسرائیل پشت پرده جنایات میانمار هستند و هدفشان از بین بردن مسلمانان است که هر بار از یک کشوری کشتار را شروع می کنند.

چاپ خبر
سرهنگ پاسدار عبدالرضا زنگنه، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ری، در خصوص کشتار بی‌رحمانه مردم میانمار و سکوت جوامع بین‌المللی گفت: طرفداران حقوق بشر خودشان بشر را از بین می‌برند.

وی بابیان اینکه پشت پرده این کشتار و سردمداران اصلی این جنایات آمریکا و اسرائیل هستند، افزود: هدف اصلی مستکبران از بین بردن مسلمانان است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) ادامه داد: این جنایتکاران به هر شیوه‌ای می‌خواهند تعداد مسلمانان جهان را کم کنند و از میانمار و سوریه شروع می‌کنند.

زنگنه بابیان اینکه یهودیان به دنبال منافع خود هستند، ابراز کرد: هدفشان از بین بردن نسل پاک انسانیت است و مطمئن باشید این‌ها حرف نمی‌زنند و در مقابل آوارگی مسلمانان به سکوت خود ادامه می‌دهند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) بیان کرد: مدت‌ها است که مسلمانان بی‌دفاع و مظلوم میانمار در مقابل چشمان دنیا و مجامع بین‌المللی در آتش می‌سوزند و کوچک‌ترین اعتراضی به این کشتارها نمی‌شود.

وی بابیان اینکه تمام مسلمانان دنیا وظیفه‌دارند از مردم مظلوم میانمار حمایت کنند، تصریح کرد: سکوت سازمان‌های حقوق بشری نشان از رضایت آن‌ها دارد چراکه خودشان حامی این جنایات هستند.

زنگنه اضافه کرد: سکوت ملت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی در برابر کشتار مسلمانان میانمار به‌دوراز انسانیت و باعث تأسف است، امیدوارم امروز در مجمع بین‌المللی از مردم مظلوم میانمار دفاع کنند و تصمیمات خوبی برای جلوگیری از این نسل‌کشی اتخاذ شود.
انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.