منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸                                 ساعت:  ۳:۵۶ ب.ظ      

آغاز ضبط مجدد سریال تازه کارگردان «عاشقانه» از هفته آینده

تهیه کننده سریال «پاهای بی‌قرار» با اشاره به شروع دوباره تولید این سریال اعلام کرد که از اواخر هفته آینده ضبط این مجموعه آغاز می‌شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،ایرج محمدی، تهیه‌کننده سریال «پاهای بی‌قرار» درباره این مجموعه که به کارگردانی منوچهر هادی ساخته می‌شود، گفت: «بعد از ضبط فصل دوم این سریال در حال آماده‌سازی فصل اول و سوم مجموعه هستیم. قرار است ضبط و تصویربرداری مجدد سریال را از اواخر هفته آینده آغاز کنیم که وارد شروع ضبط فصل اول و سوم سریال می‌شویم.»

او درباره لوکیشن‌های این دو فصل بیان کرد: «کار ما در شهرک غزالی تمام شده است و در حال طراحی و آماده‌سازی لوکیشن‌ها در دیگر مکان‌ها هستیم و به طور مثال کار در سطح شهر تهران به تولید می‌رسد.»

محمدی در پایان گفت: «خوشبختانه ما متن همه قسمت‌های سریال را آماده داریم چون لازم است که وقتی وارد یک فصل از سریال می‌شویم، همه جزییات و راکوردها را حفظ کنیم.»

فیلمنامه سریال «پاهای بی‌قرار» به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است. این سریال شامل سه فصل می‌شود که فصل اول و سوم در زمان حال و فصل دوم در زمان گذشته رخ می‌دهد و برای شبکه پنج تولید می‌شود.»

فصل دوم سریال از سال ۵۷ آغاز می‌شود و سال ۶۴ به سرانجام می‌رسد. این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می‌کشد و داستان را در بستر وقایع آن سال‌ها و انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش می‌گیرد.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن‌پور، علیرضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری و مجید صیادی بازیگران این مجموعه هستند. منبع:خبر انلاین

انتهای متن/*

ا/۴۴۴

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.