منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰                                 ساعت:  ۵:۴۵ ب.ظ      
وزیر بهداشت:

آخرین صحبت های آیت الله هاشمی در مورد رسیدگی به بیماران خاص بود

وزیر بهداشت گفت: آیت الله هاشمی ساعاتی قبل از رحلت، در مورد ساختن کشور و رسیدگی به اوضاع بیماران خاص تاکید کرد.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه مراسم افتتاح بخش زایمان بیمارستان فیروزآبادی شهرری در جمع خبرنگاران گفت: حدود چهار ساعت قبل از رحلت آیت الله هاشمی در خصوص امور کشور و توسعه بخش سلامت باهم گفتگویی داشتیم که ایشان نسبت به آبادانی کشور تاکید داشتند.

وی افزود: آخرین صحبت های آیت الله هاشمی در مورد رسیدگی به اوضاع بیماران خاص بود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه آرزوی آیت الله هاشمی ساختن کشور بود، گفت:در عین امید به آینده نگران دوقطبی شدن بود و تنازعات را سم مهلکی برای کشور می دانست.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: آیت الله هاشمی در دشمن شناسی نمره فوق العاده ای داشت و آرزو می کرد خناسان نتوانند دستاوردهای انقلاب را که هزینه های زیادی برای آن پرداخت شده است، از بین ببرند.

وی در ادامهوحدت، همدلی، تبعیت از رهبری و توکل به خداوند متعال را راهی برای فائق آمدن بر مشکلات دانست و تاکید کرد: باید همه جریاناتی که بر خلاف این مسیر حرکت می کنند و به وحدت ملی و اجتماعی آسیب می رسانند، شناسایی کرده و ریشه آنها را بخشکانیم و برای این کار باید از خودمان شروع کنیم؛ همیشه انگشت اتهام را بسوی دیگران نشانه نرویم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه برای حفظ انسجام ملی باید از خودمان عبور کنیم، گفت: هاشمی رفسنجانی از خودش عبور کرده و چند دهه قبل خودش را دفن کرده بود، فردا جسم وی دفن می شود.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: برای ساختن آینده کشور باید از خودمان بگذریم، نگاهمان به همدیگر اعتماد آمیز، مهرآمیز و نوع دوستانه باشد، در این صورت روح بزرگانی که ما را ترک کرده اند شاد خواهد شد.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته بزرگانی همچون آیت الله مهدوی کنی، آیت الله طبسی، آیت الله موسوی اردبیلی و  آیت الله هاشمی از بین ما رفتند، گفت: همه ما روزی از این دنیا می رویم و تنها اعمال ما و نیکی ها و بدیهای ما است که برای مردم و آخرت می ماند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.