منتشر شده در :  ۱۳۹۲/۰۹/۲۲                                 ساعت:  ۱:۲۰ ب.ظ      
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خبر داد

آتش سوزی یک برج مسکونی در شهرک اکباتان/ مصدومیت ۲ آتش‌نشان

ملکی از آتش‌سوزی در یک برج مسکونی ۱۲ طبقه در شهرک اکباتان و مصدومیت دو نفر از آتش‌نشانان در حال انجام مأموریت و نجات ساکنین خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از فارس؛ درباره آتش‌سوزی یک برج مسکونی اظهار داشت: در ساعت ۱۰:۰۳ دقیقه امروز آتش‌سوزی در یک برج مسکونی ۱۲ طبقه واقع در شهرک اکباتان فاز دو به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و سه ایستگاه حریق، دو گروه نجات، دو دستگاه بالابر، یک دستگاه تنفسی و تشک نجات به همراه مأموران آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: طبقه پنجم این برج ۱۲ طبقه مسکونی به دلایلی که در دست بررسی است موجب آتش‌سوزی و انفجار شد که شعله‌های آتش از پنجره‌های این ساختمان به بیرون زده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: مرد ۳۴ ساله‌ای که صاحب این واحد مسکونی بود از چند نقطه دچار آتش‌سوزی شده که سریعاً توسط نیروهای آتش‌نشانی از ساختمان خارج و به نیروهای اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: پس از ایمن‌سازی محل توسط آتش‌نشانان ۵۰ نفر از ساکنان که در وضعیت بدی بودند توسط نیروهای آتش‌نشانی به طبقات بالاتر منتقل شدند که پس از بررسی‌های انجام شده این ۵۰ نفر نجات پیدا کردند ولی دو نفر از آتش‌نشانان دچار آسیب‌دیدگی شدند.

وی افزود: دود حاصل از این انفجار از ساختمان خارج و در ساعت ۱۲ عملیات به اتمام رسید.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.